Nábytek s kouzelnou patinou

Rubrika: Market

Stylový, nadčasový, romantický i s nádechem starých časů a stopou historie. Tak bývá charakterizován patinovaný nábytek, trend (nejen) dnešní doby. A právě díky svému neotřelému vzhledu a masivnímu základu je jisté, že se nejedná jen o krátkodobou módní záležitost. Navíc patinovaný nábytek dokáže v každé domácnosti navodit atmosféru poklidu a uspořádanosti života.

Máte nyní chuť změnit styl svého domu, chalupy či bytu? Již vás okouzlil úmyslně ošoupaný vzhled a matný povrch patiny? Tak se nebojte experimentovat, udělejte radikální změnu!

Nábytek s nezaměnitelnou patinou si můžete vyrobit sami, pokud využijete vhodné kousky ze svých zásob, načtete rady i zkušenosti na internetu a manuální zručnost pro vás není cizí pojem. Ale nabízí se také druhá možnost; nábytek si zakoupit již hotový. Kvalitní nový patinovaný nábytek z masivu má dlouhou životnost, dokonalé zpracování, skutečně originální vzhled, není náročný na údržbu a stárne jen do krásy.Takové jsou i ověřené produkty z nabídky společnosti SOB NÁBYTEK. Ať´se již rozhodnete pro změnu v obývacím pokoji, předsíni, koupelně nebo kuchyni, vždy si vyberete. Zaměřit svou pozornost nemusíte jen na stále populární styl Provence, možností je mnohem více. Patinovaný nábytek můžete propojovat navzájem, nebo jej doplnit rustikálním či tzv. vintage nábytkem (nábytek jakoby omakaný časem a s nádechem historie).

Kladete si teď otázku, pro který interiér je vlastně patinovaný nábytek vhodný? V podstatě pro kterýkoliv. Můžete ho umístit na venkovské chalupě stejně jako v rodinném domě, nebo několik kousků designově využít v moderním městském bytě. Všude totiž můžete využít patinu v kombinaci s dnešním moderním vybavením. Nabídka nábytku je bohatá, zvolit můžete odstín (přírodní povrch nebo jemnou barevnou lazuru), celkový styl, druh masivu či kování.

A nezapomeňte! Důležité pro dotvoření zamýšlené atmosféry jsou i různé drobné bytové doplňky, inspirované přírodou a venkovem.

 

 

 

Komerční prezentace

Nábytek s kouzelnou patinou