Novinky pro boj se sněhem

Zima už se hlásí přinejmenším ranními mrazíky. A pokud zvažujete o posílení domácího arzenálu pro souboj se závějemi, námrazou a ledovkou, bude se vá  možná hodit tip na novinky v nabídce sněhových fréz u Mountfieldu.

 

Elektrická sněhová fréza TORO POWER CURVE 1800 je výkonná elektrická fréza vhodná k odklízení sněhu v těsné blízkosti domů, garáží, provozoven apod. z pevných podkladů v dosahu elektrického proudu. Vzhledem k velmi snadné obsluze a nízké hmotnosti je bez problému vhodná i pro ženy a starší lidi. Mezi další nezanadbatelné výhody patří výborná ergonomie stroje, nízké provozní náklady a snadné startování.

 

 

 

Benzínová jednostupňová sněhová fréza Path Pro 208 od amerického výrobce Ariens s výkonným motorem stejné značky v sobě spojuje výborný poměr ceny, výkonu a kvality. Sněhová fréza Path Pro 208 je vybavena praktickým elektrickým startem pro snadné spuštění motoru bez jakékoli námahy. Path Pro 208 je ideálním pomocníkem pro úklid čerstvě napadaného sněhu z pevných podkladů.

 

Benzínová dvoustupňová sněhová fréza Sno-tek 20 je základní model frézy pro odklízení zledovatělého, přemrzlého i udusaného sněhu, a to ze všech druhů povrchů. Motor o výkonu 4,5 HP, 6 rychlostí vpřed a 2 vzad umožňují přizpůsobení stroje rychlosti úklidu sněhu v závislosti na jeho konzistenci a množství.

 

Sněhová fréza Ariens Compact 24 E kombinuje výkonný motor se širokým záběrem a díky tomu je schopna odklízet i větší množství, jak čerstvého, tak i přemrzlého sněhu. Pneumatiky se speciálním vzorkem poskytují výborné trakční schopnosti i za těch nejdrsnějších zimních podmínek. Motor o výkonu 6 HP, počet rychlostí 6+2R, startování i pomoci elektrického startéru 230 V. Světlo, možnost vypnutí uzávěrky diferenciálu, ovládání odhozového komínu z místa obsluhy.

 

 

Ceny sněhových fréz začínají v ČR na 2900,- / 10 900,- a 14 700,- Kč (elektrické, jednostupňové benzínové a dvojstupňové benzínové sněhové frézy).

TEXT: REDAKCE
FOTO: MOUNTFIELD

Novinky pro boj se sněhem