Infrasauna klidně i v interiéru

Rubrika: Market

Infrasauna je skvělá nejen pro parádní relaxaci v teple, což přijde v zimních měsících opravdu vhod, ale pečuje o zdraví a to už je investice, která se vrací nevyčíslitelně. Možná jste si dokonce něco takového na začátku nového roku předsevzali. Relaxovat v infrasauně můžete i v obývacím pokoji ať už v bytě či na chalupě.

Infrasauna Rowen pro 4 osoby nabízí saunování pro celou rodinu. Má 11 karbonových topidel, podlahové topidlo, ionizátor, rádio/mp3 přehrávač, ale i světelnou terapii nebo praktickou poličku na nápoje. Nyní v povánočním výprodeji za cenu 39 990 Kč. Více na www.mountfield.cz

Stres a oslabení vedoucí k řadě civilizačních chorob známe všichni. Do toho přijde v zimě snadno nachlazení, rýma nebo angina a jsme kratší nebo delší dobu doslova vyřazeni z provozu. Trendem zajišťující velmi kvalitní prevenci se staly právě infrasauny. Náš organismus získá díky saunování lepší obranyschopnost, pravidelnou regeneraci a pročisťování. Rázem tak získáme na vitalitě a dobijeme baterky fyzických i psychických sil.

A dobrá zpráva je, že infrasaunu si dnes již můžete pořídit bez problému i do skromného interiéru. Modely nabízejí různá designová provedení. Infrasauna pak bude jako součást domácnosti velkým pomocníkem a příjemně podpoří pohodu a zdraví celé rodiny.

Infrasauna Mariana pro 1 osobu je ideální i do menších bytů. Má 3 keramická topidla, vnější ovládací panel, střešní ventilaci i teplotní senzor. Nyní v povánočním výprodeji za cenu 13 990 Kč. Více na www.mountfield.cz

Pravidelné saunování má navíc řadu pozitivních účinků na zdraví. Zbavuje bolestí, především pohybového aparátu. Pobyt v infrasauně zlepšuje funkci srdce, plic a ledvin. Díky nižším teplotám (kolem 40–60 °C), než jakých dosahují klasické sauny, ji mohou po poradě s lékařem využívat také kardiaci, astmatici a lidé s problémy krevního oběhu.

Saunování zvyšuje i kvalitu pokožky. Pocení totiž vyplavuje nečistoty a odumřelé zbytky povrchové vrstvy kůže, pomáhá u některých typů alergií. Dále má pozitivní účinky i na tělesnou váhu. Za 30 minut v infrasauně spálíte totiž až 600 kcal a pravidelný pobyt v sauně pomáhá rovnoměrnému rozkládání kožního tuku.

Infrasauna Tonga pro 2 osoby má 6 karbonových topidel včetně 1 podlahového, ionizátor, rádio/mp3 přehrávač, anatomickou lavici i světelnou terapii. Nyní v povánočním výprodeji za cenu 29 990 Kč. Více na www.mountfield.cz

Domácí infrasaunu klidně umístíte třeba do jakéhokoliv interiéru, doplníte s ní vybavení domácí posilovny nebo wellness koutku a menší modely skvěle padnou třeba i do koupelny nebo přímo do ložnici. Díky moderním technologiím v infrasauně nevzniká pára, ani nezahřívá své okolí. Užívat si relax není nic nákladného. Celému systému infrasauny postačí jediná elektrická zásuvka a jeden pobyt v infrasauně nestojí více než 5 Kč. Infrasauna se nahřeje do 10-15 minut po zapnutí.

Pobyt v infrasauně může být příjemnou meditací v teple a klidu, stejně tak nabízí pobyt pro celou rodinu, nebo chvíli s knihou. Samozřejmě záleží na velikosti daného modelu. Užitečný ionizátor vzduch v kabině čistí a dezinfikuje a dodává mu tak doslova horskou kvalitu.

Ať už budete mít náladu na dokonalou romantiku nebo divokou exotiku, vhodně zvolenou hudbu si v některých modelech infrasaun užijete díky zabudovanému rádio/mp3 přehrávači. Vychytávkou je pak tzv. chromoterapie. Interiér kabiny pak dotáhnete k dokonalosti volitelným tónem barevného osvětlení. Každá barva ovlivňuje naší psychiku a má tak zároveň výrazný vliv i na naší tělesnou energii. Např. žlutá naši mysl aktivuje, zelená harmonizuje, oranžová navodí pocit bezpečí a radosti, modrá uklidní, fialová pomůže s nespavostí a červená zbaví deprese.

Zkuste také speciální wellness kosmetiku, umocníte tak pozitivní účinky saunování na pleť. Použitím peelingové soli dosáhnete hloubkového čištění pokožky a urychlíte odstraňování odumřelých zbytků její povrchové vrstvy. Pokožce zároveň dodává důležité minerály včetně velice potřebného jódu. Glycerinový hydratační krém kůži blahodárně osvěžuje, a to je vlastnost, kterou oceníte nejen po saunování, ale téměř každodenně po manuální práci v bytě nebo na zahradě. Medový krém nad to zaručí pokožce ještě sametovou hebkost a příjemnou vůni.

Díky stavebnicovému systému předmontovaných panelů například z dřeva kanadského jedlovce ji kromě větších rodinných modelů zvládne sestavit do hodiny i jediná osoba s návodem v ruce.

Více na www.mountfield.cz

Komerční prezentace

Uložit

Infrasauna klidně i v interiéru