IKEA změní otevírací dobu

IKEA Česká republika se rozhodla změnit otevírací dobu ve všech svých obchodních domech v České republice. Nově budou mít obchodní domy IKEA otevřeno od 9.00 do 21.00 (v současnosti je otevřeno od 10.00 do 22.00).

 

Nábytek a bytové doplňky budeme moci od září 2013 nakupovat od 9.00 do 21.00 hodin.

 

Nová otevírací doba začne platit od 1. září 2013, spolu s distribucí nového katalogu IKEA. Toto rozhodnutí IKEA učinila na základě zpětné vazby a nákupních zvyklostí zákazníků s cílem splnit jejich požadavky a zpříjemnit jim nakupování v obchodních domech IKEA.

 

IKEA Zličín

 

„To, že budeme mít otevřeno dříve, lépe odpovídá potřebám našich zákazníků, vyhovíme tak jejich očekáváním. Zejména rodiny s dětmi rády nakupují ráno. Dlouhodobé průzkumy ukazují, že lidé vyrážejí na víkendové nákupy už ráno a poslední hodinu z naší otevírací doby tolik nevyužívali. Okolní nákupní centra mají také většinou otevřeno od 9 hodin, proto věříme, že tato změna bude vnímána pozitivně,” zdůvodňuje rozhodnutí Radek Pazour, manažer vztahů se zákazníky v regionu IKEA Česká republika, Maďarsko a Slovensko.

 

IKEA Ostrava

 

Mnozí zákazníci rádi využívají toho, že restaurace a dětský koutek mají otevřeno již půl hodiny před otevřením obchodního domu. IKEA se proto rozhodla toto řešení ponechat a oba tyto prostory otevře již v 8.30. Obchodní domy IKEA také upraví jízdní řády autobusů kyvadlové dopravy tak, aby odpovídaly nové otevírací době. Všechny tyto změny budou uvedeny v platnost od 1. září 2013.

TEXT: REDAKCE
FOTO: IKEA

 

IKEA změní otevírací dobu