I váš pes může mít styl

Rubrika: Mazlíčci

Obojek a vodítko. Každý pes je potřebuje. Stále však nemůžete najít to, co by se vám opravdu líbilo a hlavně se hodilo k osobnosti vašeho psa? Máme pro vás dobrou zprávu. Problém můžete vyřešit díky novému internetovému obchodu www.madeforpets.cz, který se zaměřuje na dovoz ojedinělých produktů pro vaše domácí mazlíčky. E-shop nabízí obojky, vodítka a přívěsky na vodítka značky Poochie Pets.

 

 

Vybírejte z široké škály barev a designů a buďte originální. Slaďte si ve stejném designu vodítko, obojek a k tomu i přívěsek na vodítko a také velmi oblíbené Zvonky Poochie Bells – pro lepší komunikaci s vaším psem.

 

Vyberte si oblíbenou barvu
Máte doma drobnou fenku, které by se hodilo všechno v něžných růžových barvách nebo snad psa labradora, kterému pasuje jedině modrá barva? Není problém. Je jen na vás, co vám i vašemu psovi bude nejlépe vyhovovat. Vše je ručně vyráběné v USA, z bezolovnatých materiálů, bezpečné pro psa i pro vás. Vše se snadno čistí. Vodítka upevníte díky masivní karabině bezpečně k obojku.

 

Přívěsek na vodítko
Máte při venčení psa příliš mnoho věcí do ruky? Máme řešení, které je hračkou! Vše jednoduše připevněte na přívěsek a ten zavěšte na vodítko. Použijte přívěsek v designu vašeho vodítka a obojku a máte volné ruce a ještě jste originální. Zavěste si zde klíče, mobil, sáčky na venčení a můžete vyrazit!
Madeforpets.cz  nabízí svým klientům to, co jinde nenajdou. Zaměřují se na dovoz produktů značky Poochie Pets, která se pyšní ručně vyráběnými výrobky mnoha designů a barev. Kromě těchto produktů nabízíme i další vychytávky, díky kterým ulehčíte život sobě i vašemu čtyřnohému příteli.
Více informací najdete na  www.madeforpets.cz.

AUTOR: REDAKCE
FOTO: ARCHIV

 

 

I váš pes může mít styl