Hravý porcelán

S krásným barevným porcelánem váš stůl rozkvete, každý kousek je zároveň dekorací, nemusíte si tedy lámat hlavu se složitým prostíráním, svíčkami nebo květinovým aranžmá.

 

K takovým výrobkům patří i nové kolekce Anmut od světoznámé značky Villeroy & Boch. Ta se pyšní více než dvousetletou tradicí, nadčasovým designem a špičkovým zpracováním. Krása tohoto nádobí vynikne na slavnostní tabuli v jídelně i na letní party na dřevěném stole bez ubrusu.

Pestré květy
Nejnovější kolekce Anmut Bloom s módním květinovým motivem v zářivých odstínech rozsvítí každou slavnostní tabuli. Každý kus je vyrobený z vysoce odolného kostního porcelánu, díky kterému je ideální i na každodenní použití. Nádobí lze dokonce použít v mikrovlnné troubě i v myčce.

Čisté linie
Další řadou je Anmut My Color, kde, jak už název napovídá, hrají prim zářivé barvy. Pro kolekci jsou charakteristické čisté linie a minimalistický design. Vždy se jedná o kombinaci bílého porcelánu s další barvou. Vybírat můžete například z petrolejově modré, krémové nebo neonově zelené. Každý kousek je dekorován platinou, která pomáhá dotvořit velice elegantní vzhled.

 

 

Nechybí geometrie
Hledáte-li ještě hravější design, vyberete si v kolekci Anmut Universal. Ta se vyznačuje květinovým a geometrickým zdobením, pestré barvy přecházejí jedna do druhé. Díky těmto jemným přechodům mohou být kousky z Anmut Universal kombinovány s nekonečným spektrem barev. Stejně dobře ale působí samostatně. I tato řada je vhodná k použití v myčce a mikrovlnné troubě.

 

Co a kde si koupit
Všechny kolekce spolu vzájemně ladí a vy si tak můžete vytvořit vlastní originální komplet, při různých příležitostech může stůl vypadat pokaždé jinak podle toho, které kusy spolu zkombinujete. Nebo si můžete pořídit jen jeden dva kousky pro radost. Barevné talíře se také krásně vyjímají pověšené na stěně.

Díky kvalitnímu zpracování za použití odolného kostního porcelánu a nadčasovému designu, který je pro výrobky Villeroy & Boch tak typický, vám vydrží navěky. Veškeré zboží je dostupné v internetovém obchodě firmy Luxurytable nebo v prodejně Villeroy & Boch v obchodním domě Kotva v Praze.

TEXT: REDAKCE
FOTO: VILLEROY & BOCH

 

 

 

Hravý porcelán