Grilování v zimě?

Stýská se vám po letní pohodě při grilování? S novým pečicím a grilovacím plátem do trouby společnosti Electrolux není grilování masa v zimě nic nemožného. Získáte nejen perfektně propečené maso, ale stejným způsobem můžete připravit i zeleninu. Pokud otočíte plát na hladkou stranu, velmi lehce uděláte pizzu, zákusky, cukroví a mnoho dalších pokrmů.

 

 

Díky jedinečné akumulaci a přenosu tepla slitiny hliníku, ze které je tato novinka vyrobena, plát zajišťuje nejen bezproblémovou přípravu jídla, ale i značně zkrácený čas pečení. Jeho povrch je nepřilnavý, nabízí proto zdravé a nízkotučné pečení bez nutnosti přidávat další tuk nebo olej.
Plát se dá lehce vyčistit a je vhodný i pro mytí v myčce. Abyste se vyhnuli poškození jeho povrchu, používejte při kontaktu s ním jen kuchyňské náčiní vyrobené z plastu, nikoliv z kovu.
A jaká je manipulace s plátem? Jednoduchá. Umístíte jej na rošt nebo plech trouby, pro urychlení přípravy jídla lze troubu s plátem uvnitř předehřát na maximální teplotu po dobu zhruba 15 – 20 minut a po uplynutí této doby už pokračovat dle instrukcí daného kuchařského receptu.

 www.electrolux.cz

TEXT: REDAKCE
FOTO: ELECTROLUX

Grilování v zimě?