Francouzská zástěra jako perfektní dárek

Pokud si někdy lámete hlavu s dárky pro přátele, francouzští designéři značky Beauvillé vám možná s některými z nich pomohou. Zkuste věnovat zástěru do kuchyně!

 

 

Novou kolekcí zástěr zaujmete minimálně ty, kdo rádi vaří nebo by se to alespoň rádi naučili. Začátečníkům můžete k zástěře přibalit ještě kuchařku. Značka Beauvillé je synonymem pro luxus, kvalitu a tradici. Kromě zástěr produkuje i další textilní doplňky, jako jsou ubrusy, utěrky nebo prostírání, které jsou stále z velké části vyráběny ručně.

 

 

Potisky jsou vyvedeny do nejmenšího detailu a s různými motivy, takže najdete vhodnou zástěru jak pro zahradníky, vegetariány, tak pro milovníky vína nebo sýrů. Potisky mají v Alsasku, kde se výrobky Beauvillé stále vyrábí, více než dvousetletou tradici. Každý kus je originál a pyšní se označením „Stále živé národní dědictví“. Stojí 1 150 Kč. Celou kolekci seženete v internetovém obchodě www.luxurytable.cz nebo v prodejně Villeroy & Boch v obchodním domě Kotva na Náměstí Republiky v Praze.

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: ARCHIV

Francouzská zástěra jako perfektní dárek