Proměňte koupelnu doplňky

I obyčejná koupelna může vypadat luxusně, vybavíme-li ji doplňky z kvalitních materiálů.

Toaleta Brabantia bílá

Každá místnost si zaslouží jednou za čas nějakou tu změnu. Ať už je to nový nábytek, jiná barva zdí či renovace kuchyňské linky. Velké změny ale můžeme dosáhnout i pomocí malých, avšak nápaditých doplňků, které z okoukaného interiéru udělají nejnavštěvovanější místnost domácnosti. Platí to i pro koupelny.
Nizozemská společnost Brabantia nabízí pro koupelny unikátní řadu výrobků z kvalitní nerezové oceli, které jsou výjimečně odolné vůči vlhkosti a vydrží po mnoho let ve stejném stavu, v jakém jste je kupovali. Jedná se o doplňky nejen designově dokonalé, ale také praktické, což bývá zrovna v koupelně velmi častým požadavkem.

Držák toaletního papíru Brabantia

Nezbytné drobnosti
Můžeme začít s drobnostmi, jako jsou držák na kelímek na zubní kartáček či praktická polička nad umyvadlo. Nezbytný je také mýdelník. Ten od Brabantia můžete připevnit na zeď, takže na umyvadle nezabírá žádné místo a navíc je stoprocentně stabilní. Každý uživatel koupelny uvítá také malý košík na odpadky.

Odpadkový koš Brabantia

Nezapomeňte na záchod
Ovšem nejen v koupelně chceme mít hezky, i záchod si zaslouží pozornost. Držák na toaletní papír, zásobník na role, stojan na WC kartáč či malý odpadkový koš – to jsou praktické nezbytnosti, které mohou tuto místnost pozvednout opět o kousek výš. Pokud budou ve stejném stylu a ve stejné barevnosti, i “ona” místnůstka může být příjemným místem.

Výrobky značky Brabantia jsou k dostání v obchodech sítě Luis, Homeart (na objednání) a Kika. Nově také na www.brabantiashop.cz a www.brabantia.com

Solidnost se vyplatí
„Naším cílem je nabízet domácnostem solidní produkty, které vydrží spolehlivě sloužit více než dvacet let, a navíc si stále udrží svůj bezchybný vzhled. Díky tomu se nemusíme bát nabízet na většinu svých produktů desetiletou záruku,“ představuje firemní vizi Martin Noha ze společnosti Brabantia.

TEXT: REDAKCE
FOTO: BRABANTIA

Koupelnové nástěnné doplňky

Proměňte koupelnu doplňky