U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

DOPORUEUJEME

Kategorie: Oznamovatel | Autor:

Teplovzdušná kamna na dřevo vytopí rychle a účinně vaši chatu, chalupu, dílnu, sklad, stavbu, restauraci i skleník. Vyrábí se ve třech provedeních 9, 16 a 20 kW a kamna vytopí prostory 120, 220 a 300 m 3 . V kamnech se topí velkými kusy dřeva a výrobce zajišťuje dopravu zákazníkům. Informace podá ing. Ivo Duchoň tel.: 0603/201 968, fax/zázn.: 0313/633 129, e-mail: ivoduchon@iol.cz.

Bezplatné posezonní prohlídky veškeré zahradní motorové techniky (sekačky, motorové kosy, pily, zahradní traktory, atd.) poskytuje všech 42 servisních středisek Mountfield letos až do 9. prosince. Tyto bezplatné prohlídky se mnoha chatařům a zahrádkářům už bohatě vyplatily nejen z důvodů finančních, ale také časových. Vždyť na jaře, když začínáme opět na zahradě ve zvýšené míře pracovat, chceme, aby naši zahradní pomocníci bezvadně fungovali, aby prostě byli na novou sezonu připraveni. Navíc Mountfield do stejného data poskytuje slevy na vybrané zahradní díly a spotřební materiál ve výši až 30 %. Souhrnem můžeme říci, že tak výhodnou službu hned tak někde nenabízejí. Servisní střediska Mountfield najdete v každé prodejně tohoto největšího domácího prodejce zahradní techniky a bazénů. K Mountfieldu se teď vyplatí zajít i proto, že jako doplňkový sortiment nabízí na výběr 1500 druhů hraček pro děti a také jízdní kola Medison by Author. Do 1. prosince s 5% slevou. Vánoce jsou tu totiž už za pár

555 památek lidové architektury České republiky. Nakladatelství Kartografie Praha vydává v těchto dnech hezký dárek pro obdivovatele lidového stavitelství a zvláště pro početný národ chatařský a chalupářský. Poutavý a zasvěcený text z pera autorů nakladatelství Soukup & David je doplněn 361 barevnou fotografií a atlasem lidových památek. Mnohý chalupář zde nalezne tu svoji pečlivě udržovanou roubenku a pokud ne, potěší se či inspiruje jinými pozoruhodnými stavbami. Encyklopedie formátu 210 x 297 mm má 184 stran textu a 61 mapových stran atlasu 1:200 000 včetně rejstříku památek.

Jak zabezpečit byt, dům, chatu, automobil. Publikace je určena všem, kdo cítí odpovědnost za svůj majetek a chtějí k jeho zabezpečení učinit optimum. Zkušený praktik, jakým je autor příručky Josef Jelínek, čtenářům nabízí orientaci ve spleti vztahů mezi pojišťovnami, policií, nejrůznějšími nenechavci a vlastní nedbalostí. V každé kapitole najdou popis a návrh zabezpečení (pro daný typ objektu) od nejjednoduššího po nákladné akomplikované způsoby, požadavky pojišťoven a upozornění na možné problémy. Publikace stojí 79,- Kč včetně DPH a můžete si ji písemně objednat na adrese ECONOMIA, a. s., VTÚ, Dobrovského 25, 170 55 Praha 7, kde vám zařídí její zaslání na dobírku přímo z nakladatelství GRADA PUBLISHING. Případné informace na tel. 02/ 2038 6511-12.

Elektroinstalace doma a na chatě (2. vydání). Druhé vydání úspěšné publikace Karla Štecha je rozšířeno o podrobný popis předpisové instalace v koupelnách, saunách, venkovních prostorech a o osvětlení bazénů. Poučí čtenáře i o bleskosvodech a dalších doplňcích elektrických rozvodů domácností i chalup. Nové technické poznatky, materiály i zařízení jsou popsány, příp. upraveny v příslušných kapitolách prvního vydání. Kniha je určena čtenářům bez elektrotechnických znalostí, kteří jsou nuceni ve svých chatách, chalupách či rodinných domcích rekonstruovat nebo rozšířit elektrickou instalaci. Publikace stojí 99,- Kč včetně DPH a můžete si ji písemně objednat na adrese ECONOMIA, a. s., VTÚ, Dobrovského 25, 170 55 Praha 7, kde vám zařídí její zaslání na dobírku přímo z nakladatelství GRADA PUBLISHING. Případné informace na tel. čísle 02/ 2038 6511-12.

Pryč s únavou. Zejména řidičům, ale i všem duševně a fyzicky pracujícím lidem je určen Guaranal – tablety s příchutí eukalyptu, které se prodávají u některých benzinových pump. Obsahují guaranin, což je přírodní kofein, a bohatou dávku vitaminů. Jejich osvěžující účinek působí 6 až 8 hodin.

Informatika proti alergiím. Nadějí pro všechny lidi, trpící alergiemi, je nový prostředek Joalis, který uvedl na trh MUDr. Josef Jonáš, známý svými netradičními metodami léčení. Jde o speciálně upravené lihové kapky, do nichž je uložena informace, která po požití určité dávky nastartuje ozdravný proces. Přípravek podněcuje imunitní systém a metabolismus k odstranění toxických stop v organismu. Zdravotní poruchu je totiž možné chápat jako poruchu informací uvnitř našeho těla – a vytvořit, v tomto případě s využitím počítače, informaci opačnou. Tu je možno “zavěsit” na nosič, jímž mohou být různé přírodní látky. Doktor Jonáš tím završil svůj dosavadní celoživotní výzkum.

Ekologické lepidlo pro stavebníky. Obchodní značka KVADRO má mezi stavaři dobré jméno díky svým kvalitním a zejména ekologickým výrobkům. Novinkou nové vývojové řady je lepidlo KVADROLEP TILE. Speciálně vyvinutá receptura na bázi akrylátové disperze je určena pro lepení keramických obkladů na savé i nesavé podklady. Toto lepidlo dokonce umožňuje lepit nový obklad na starý. Po vytvrzení si lepidlo ponechává určitou pružnost pro vyrovnání případných pohybů podkladu. Není hořlavé ani zdraví škodlivé a je bez zápachu.

DOPORUEUJEME