Zima se blíží, ochraňte vaši chatu nebo chalupu proti zlodějům

Rubrika: Market

S nadcházející zimou většina vlastníků chat a chalup objekt zazimuje a přesune se domů. Právě v tomto období začínají zlodějům žně. Jak se proti nim bránit a vyvarovat se nepříjemného překvapení?

Zloděj neví, že jste si odvezli cennosti domů

Říkáte si, že jste z chalupy odvezli vše hodnotné a že vám tedy zloději nemají co ukrást? Nezvaní hosté se často spokojí jen s alkoholem a střechou nad hlavou. Čím dál častěji se totiž stává, že si z rekreačního objektu udělají noclehárnu. Kromě majetkových škod vám tedy silně zasáhnou do soukromí.

Nedávejte jim příležitost

Při zazimování odvezte dražší elektroniku a finanční hotovost. Ujistěte se, že jste v okolí objektu nenechali volně ležet nástroje, které by mohly zlodějům usnadnit vniknutí. Před odjezdem zkontrolujte všechna okna a dveře. Pokud budete mít během zimy cestu kolem, zastavte se a zkontrolujte, že je vše v pořádku. Můžete také odhrabat sníh nebo zamést listí, aby to vypadalo, že na chatě někdo je.

Zabezpečte kritická místa

V naprosté většině případů dochází k násilnému vniknutí do objektu dveřmi a okny. Okna proto opatřete dřevěnými okenicemi nebo mříží. Finančně dostupným řešením je také bezpečnostní folie. Ta sice není pro zkušené narušitele nepřekonatelná, rozhodně jim však zkomplikuje situaci. Folie brání násilnému rozbití skla a mnoho zlodějů při jejich pokusech odradí.

Bezpečnostní dveře vyřeší vaše problémy

Klíčovým místem jsou dveře. Pokud nechcete každý rok řešit nákup nových, které vám vydrží jednu sezónu, pořiďte si na chatu bezpečnostní dveře. Díky certifikované bezpečnostní třídě 3 je běžný zloděj nepřekoná. Jsou totiž odolné proti vysazení a násilnému vniknutí. S nástroji jako je páčidlo, vrtačka a šroubovák nebude mít nezvaný host šanci a hrubá síla mu také nepomůže. Podívejte se na video a přesvědčte se, že bezpečnostní dveře vydrží opravdu všechno.

Bezpečnostní dveře nenaruší vzhled chaty

Mnoho lidí vnímá chatu jako součást přírody a hlavním materiálem je tedy dřevo. Nabídka bezpečnostních dveří je široká a bez problému z ní vyberete dekor do libovolného objektu. Do moderních interiérů se skvěle hodí tmavý antracit, přírodnějším obydlím bude zase slušet ořech nebo zlatý dub.

Obraťte se na odborníky

Chcete-li mít jistotu, že bude vaše chata nebo chalupa v bezpečí, obraťte se na firmu HT dveře. Jejich pobočky najdete po celé České republice a zaměstnanci jsou opravdovými odborníky. Postarají se o kompletní realizaci – od návrhu přes výměnu dveří včetně zárubní až po odvezení odpadu.

Komerční prezentace

Zima se blíží, ochraňte vaši chatu nebo chalupu proti zlodějům