Zařiďte si moderní dílnu, a svět bude hezčí!

Rubrika: Market

Potřeba vyrábět, opravovat a předělávat svět kolem sebe provází lidstvo po tisíciletí. Každodenní zdokonalování domácího „hnízdečka“, víkendové kutilství na chalupě, trpělivá práce na renovaci krásných věcí, přirozená potřeba realizovat své plány a nápady. K tomu patří dobře vybavená dílna nebo ateliér a nekonečné vrtání, řezání, vyřezávání, hoblování, šroubování, broušení a leštění. Potřebujete se spolehnout na výkonné pomocníky do dílny, která se v takových chvílích stává vaším světem a místem, kde se zastavil čas. Kouzlo dílny ale spočívá také v tom, že i tu lze stále zdokonalovat a podle potřeby nebo funkce doplňovat a rozšiřovat. Přijměte pár doporučení.

ROZTOČTE TO!

Nenechte se zmást! Ruční nářadí je sice základ, ale k většině úkonů potřebujete také silné stroje. Elektrickou vrtačku (např. s příklepem) a šroubovák, stolní nebo úhlovou brusku či kotoučovou pilu. Pouštíte se dokonce do úprav bytu nebo domu? Elektrické vrtací kladivo si poradí s bouráním příček, vysekáváním, strháváním obkladů nebo dlaždic, ale i s vrtáním dřeva, kovu nebo kamene. Krásnou vůní dřeva provoní dílnu práce s přímočarou pilou nebo elektrickým hoblíkem.

Úhlová bruska PATRIOT 2 200 W má zadní madlo a přední polohovatelnou rukojeť pro pohodlný a pevný úchop. Navíc má bezpečnostní pojistku spínače a aretaci hřídele pro manipulaci s kotoučem. Elektronářadí PATRIOT najdete na www.mountfield.cz.

STROJE TŘETÍHO TISÍCILETÍ

Stále více dílen pohání AKU technologie. Aby ne! Jediná baterie může spolehlivě pohánět celou flotilu vašeho dílenského nářadí, a tu můžete v rámci dané řady dle potřeby neustále rozšiřovat. AKU dílenská výbava dokáže zastat práci na kterémkoliv domácím projektu. S rozmachem AKU nářadí klesá i jeho pořizovací cena a už dávno neplatí, že je drahé.
Např. stroje špičkové značky Greenworks pohánějí elektronikou řízené lithium-iontové baterie, pro které je typická dlouhá životnost, vyrovnaný výkon a nízká váha. Proto jsou vyhledávány pro snadnou manipulaci. Rychlonabíječka dokáže navíc nabít baterii v řádu desítek minut, tak nemusíte ztrácet čas na opravdovou práci. V řadě Greenworks 24 V najdete širokou nabídku dílenského nářadí, a dokonce i zahradní techniky.

AKU vrtačka s příklepem GREENWORKS G24CD vrtá a utahuje nebo povoluje šrouby. Navíc je vybavena příklepem pro snadné vrtání do betonu a kamene. Měkčená rukojeť dokonale padne do ruky. Je vybavena rychloupínacím sklíčidlem a dvěma stupni rychlosti.

AKU přímočará pila GREENWORKS G24JS pro dekorační a kutilské práce zvládá i plynulé oblouky a linie všech tvarů. Podle použitého řezného plátku vhodná pro dřevo i tenký plech či plast. Vybavena LED svítilnou. Více info na www.mountfield.cz

VŠECHNO MÁ SVÉ MÍSTO

Že má mít dílna velikosti odpovídající jejímu účelu a vyhovující osvětlení, není třeba připomínat. Ale myslíte také na dostatečně prostornou a pevnou desku stolu s ideální pracovní výškou (80-85 cm)? Chybět by na ní neměl stolní svěrák. Síla jeho čelistí vám bude častokrát dobrým pomocníkem. Velké zásuvky přímo v těle stolu vám ušetří spoustu času, a hlavně budete mít během práce vše po ruce.

Menší nářadí snadno a přehledně uskladníte v závěsných skříňkách, veškerý drobný materiál pak na poličkách, ve speciálních držácích a organizérech. Pro ruční nářadí je ideálním místem praktický box (nebo set boxů s kolečky), který vezmete bez problémů třeba i na chalupu. A pořádek v dílně i po pořádném kutilském výkonu udržíte hravě díky výkonnému průmyslovému vysavači pro suché i mokré vysávání.

Dílenský nábytek PATRIOT nabízí kompletní nabídku vzájemně kombinovatelných prvků.

DOBŘE MAKAT I VYPADAT!

Ve vhodně zvoleném pracovním oblečení se při práci budete cítit komfortně. Díky modernímu designu a skvělé funkčnosti pak každý kutil, zahrádkář nebo lesník zaplesá. Díky ergonomickým střihům a speciálně vybraným funkčním materiálům pracovní oblečení PATRIOT dobře padne a příjemně se nosí. Navíc vyniká dlouhou životností. Více o dílně na www.mountfield.cz.

V nabídce je hybridní bunda, vesta, kalhoty, šortky, trička i termoprádlo PATRIOT.

 

Komerční prezentace

Uložit

Zařiďte si moderní dílnu, a svět bude hezčí!