U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

Z NABÍDKY SRPNOVÉHO ČÍSLA VYBÍRÁME…

Kategorie: Příště | Autor:

Navštívíme malou roubenou chaloupku v Orlických horách a také Krásnou Lípu ve Šluknovském výběžku, kde na náměstí stojí jeden z posledních dřevěných domů s podstávkou v této oblasti.

Zavedeme vás také na zajímavá výletní místa v Moravském krasu, především do městečka Sloup, které zvítězilo v soutěži venkovských obcí a stalo se Vesnicí roku 2000.

Máte pozemek a chcete si pořídit novou chatu? Představíme vám několik dřevěných montovaných chat různých velikostí, které jsou na našem trhu.

O tom, že je třeba stavení opravovat preventivně podle toho, jak stárnou jednotlivé materiály, vás přesvědčí architekt v rubrice Stavení. Ukážeme vám však i jednu důkladnou rekonstrukci chaty. Těm, kdo se spokojí s méně náročnými návody, poradíme, jak si vytvořit na zahradě příjemné zátiší pomocí přenosné textilní zástěny a jak ji vyrobit.

Voda na zahradě je téma vpravdě letní. Nemáte-li přírodní potůček, zamyslíme se, jak postavit umělý. Takový, v němž se líbí i pstruhům! Potěšíme vás také pestrými barvami denivek, které se svou krásou chlubí vždy jen jeden den.

Lidé mívají různé koníčky. Výtvarníka Vladimíra Preclíka zajímají staré kamenné smírčí kříže. Procestoval za nimi už tisíce kilometrů. Představíme ho v rubrice Hobby.

Témata z nabídky mohou být z organizačních důvodů dodatečně změněna

Z NABÍDKY SRPNOVÉHO ČÍSLA VYBÍRÁME…