Vyznáte se v žárovkách?

Rubrika: Hospodaření

Philips zjednodušil portfolio svých LED světelných zdrojů pro domácnosti s cílem ulehčit spotřebitelům přechod z klasických žárovek na energeticky efektivnější LED technologie. Díky novým poutačům v obchodních sítích a novému balení je nyní jednodušší vybrat ten správný LED světelný zdroj pro různá svítidla. Prověřená kvalita Philips zaručuje, že LED zdroje budou dodávat stejně teplé bílé světlo, jako klasické žárovky a zároveň ušetří až 80 % energie s výrazně delší životností.

 

Lampa

První Philips LED náhrada za 75W žárovky
Philips představil první LED náhradu klasických 75W žárovek v Evropě, čímž potvrdil své prvenství v oblasti LED technologií. Nový LED zdroj se světelným tokem 1050 lumenů má spotřebu pouhých 17 wattů, což znamená výrazné snížení ve spotřebě a nákladech na energii při poskytnutí příjemně teplého bílého světla. Díky běžné závitové patici a tvaru odpovídajícímu klasickým žárovkám je tento nový světelný zdroj LED důležitým milníkem v přechodu k LED technologiím.

 

MASTER LEDbulb 17-75W

S cílem poskytnout nejlepší světelný zážitek
Nová řada LED světelných zdrojů Philips, doporučená nezávislými spotřebitelskými testy, je navržena s cílem poskytnout příjemně teplé bílé světlo pro vytvoření útulné atmosféry v domácnostech.
Široká škála dostupných světelných zdrojů může být pro spotřebitele matoucí při výběru vhodného LED zdroje. Philips proto zpřehlednil svoji nabídku zeštíhlením z 50 na 20 produktů a zjednodušením označení na obalu, které informují o světelném výkonu jako ekvivalentu tradiční žárovky a také o doporučeném použití.
„Jsme hrdí na svoje prvenství v LED technologiích pro domácnosti,“ řekl Jeroen de Waal, ředitel marketingu ve Philips Lighting. „Nová řada LED produktů byla představena s cílem ulehčit přechod z klasických žárovek na LED zdroje. Štíhlejší portfolio a vylepšení označení na balení umožní, že každý si najde ideální LED zdroj pro vybavení své domácnosti lepším a energeticky šetrnějším osvětlením.“
Nová řada LED světelných zdrojů nabízí náhradu na 25W až 75W žárovky v provedení tvaru klasické žárovky, svíčky nebo bodového reflektoru. Cena začíná od cca 250 Kč.

 

Klíčové vlastnosti produktové řady LED:

 

  • Teplé bílé světlo
  • Náhrada 25W až 75W žárovek
  • Vysokovýkonné LED zdroje
  • Dostupné v provedení: klasický E27 závit, malý E14 závit, GU10 a MR11 patice
  • Moderní design
  • 80% úspora energie
  • Dlouhá životnost
  • Konkurenceschopné ceny

 

www.mediacee-philips.com, www.philips.com/newscenter

 

AUTOR: REDAKCE
FOTO: JAROSLAV HEJZLAR A ARCHIV

Vyznáte se v žárovkách?