U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

VÝSTAVY

Kategorie: Oznamovatel | Autor:

Na přehlídku tvorby hrnčířů a keramiků zve 9. a 10. září Beroun, město, které má v tomto řemeslném oboru tradici dlouhou téměř 600 let. Letos zde bude nabízet své výrobky přes sto vybraných tvůrců z celé ČR. Budou také soutěžit na téma: Keramika a čaj . Součástí trhů bude také tombola, jejíž výtěžek půjde na obnovu zvonů kostela sv. Jakuba v Berouně.

Biojarmark ekofarem. Na 29. a 30. září připravila Liga energetických alternativ spolu s Heinrich Böll Stiftung již sedmé setkání vyznavačů zdravější výživy s ekologickými rolníky. Biopotraviny, vyráběné bez chemie a s většími ohledy ke zvířatům, půdě i krajině, můžete ochutnat nebo koupit v pátek od 14 do 19 h a v sobotu od 9 hod do vyprodání zásob v ekopavilonu v Praze na Barrandově. Páteční večer a sobotní poledne budete ochutnávat dokonce s hudbou. Zpestřením akce bude ve čtvrtek od 18 h přednáška amerických ekofarmářů rodiny Ehrhardtových z Marylendu a navazující hudební večer s názvem “Hrají a zpívají přátelé ekofarem”, kde si pro radost zamuzicírují sami biorolníci a jejich děti či známí.

6. 9.-8. 9. Výstaviště Pardubice – STAVOTECH – XI. stavební a technický veletrh.

7. 9.-10. 9. Veletržní palác Praha – INTERIER – IX. mezinárodní kontraktační a prodejní výstava (nábytek, design).

7. 9.-10. 9. Výstaviště Flora – FLORA Olomouc 2000 – Letní etapa mezinárodní výstavy květin. V tomtéž termínu a ve stejných prostorách – Letní zahradnické trhy 2000 (drobný prodej květin, zahradnického sortimentu a drobné zahradní mechanizace).

7. 9.-10. 9. Výstaviště Lysá nad Labem – Domov a teplo – Výstava kamen a topných systémů všech druhů.

8. 9.-10. 9. Výstaviště Louny – Výstava drobného zvířectva a chovatelských potřeb.

14. 9.-16. 9. Zimní stadion Sokolov – Móda a bytová inspirace (oděvy, bytový textil, kožené zboží, nábytek).

20. 9.-22. 9. TJ Tatran a Park hotel Prachatice – EUROFOREST 2000 – 9. ročník lesnické a myslivecké výstavy.

22. 9.-30. 9. Výstaviště Zahrada Čech – ZAHRADA ČECH – Zahradnický veletrh se soutěží Jablko roku – bohatý doprovodný program, zahradní mechanizace a potřeby, vybavení a doplňky, osivo, sadba, květiny, dřeviny, potraviny, skleníky.

26. 9.-30. 9. FOR ARCH 2000 – TECH 2000 Výstaviště PVA Praha – Letňany – 11. mezinárodní stavební veletrh.

1. 9.-30. 9. Výstaviště Lysá nad Labem – Kůň 2000 – Mezinárodní výstava koní a veletrh všeho, co k jejich chovu patří.

VÝSTAVY