Kdo vyhrál pánev?

Rubrika: Soutěže

Pánev Eco-ceramic,Elegance

Pánev Eco-ceramic, Elegance má unikátní povrch Symbio, který je kombinací smaltovaného a keramického povrchu. Je stejně odolný jako ten nejlepší smalt a díky úpravě receptury, do které se zakomponovalo několik přísad, získává větší nepřilnavost, čímž se přibližuje povrchu keramickému. Díky tomu  spotřebujete až o 50% méně tuku. Pánve Elegance mají kvalitní, na míru dělané bakelitové kování od významného, italského producenta těchto komponentů. Více o speciálním povrchu Symbio na internetových stránkách BELIS. Jedná se o stoprocentně český výrobek, který vyrábí firma BELIS, s.r.o,  jež je největším výrobcem smaltovaného nádobí v ČR.

Soutěžní otázka:

Který z uvedených významných, českých, výrobních podniků byl předchůdcem firmy BELIS?

 a) SFINX b) JITEX c) JITONA

 

 

 

 

 

 

Pět výherců obdrží pánev Eco-ceramic, Elegance o rozměrech 24 cm.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 7.10. 2012. Slosování výherců proběhne 8.10. 2012.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerovi soutěže:

Veškeré informace o firmě a jejích produktech naleznete na www.belis.eu

Výherci:  Roman Matysík z Ostravy, Alena Přívarová z Hulína, Václav Hofman z Velké Jesenice, Jana Rybářová z Jičína a Tomáš Wilda z Dobříše.

Gratulujeme!

Kdo vyhrál pánev?