Dekorace z eshopu bydleninavesnici.cz pro tři výherce!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: v říjnu 2019.

Výherci:  Pavla Jaklová z Hořic, Luba Kličková z Klánovic a Jana Pechová ze Zdib. Gratulujeme!

Tento týden můžete v naší soutěži vyhrát dekoraci z eshopu www.bydleninavesnici.cz, ručně vyráběný věnec, jarní  džbán nebo pítko pro ptáčky na vaši zahradu.

“Po mnoha letech života ve velkoměstě jsme se rozhodli přestěhovat na statek, na kterém je dostatek prostoru pro relaxaci, práci a zvířata. Vytvořili jsme si svůj malý svět v Klipci, v malé vesničce nedaleko Kolína a Poděbrad.

Jelikož jsme milovníci interiérového i exteriérového designu, nabízíme vám na našem e-shopu www.bydleninavesnici.cz různé dekorace do vašich domků a zahrad, chat, chalup – ale i bytů.

Správní vesničani potřebují i nářadí a různé pomůcky pro zahradničení a kutilství. Nabízíme také výrobky pro grilování a odpočinek. Dále u nás naleznete i potřeby pro zvířata – pro pejsky a kočky. Svou nabídku budeme neustále rozšiřovat v mnoha směrech. Pracujeme i vlastníma rukama – vyrábíme věnce, dřevěné výrobky a další dekorace.

Pro inspiraci, novinky, slevy a akce, nás sledujte na Instagramu @bydleninavesnici.cz nebo Facebooku @Bydlení na vesnici. Budeme rádi, když s námi budete sdílet radost z našich produktů pod hashtagem #bydleninavesnicicz a dáte tak inspiraci dalším.”

Soutěžní otázka:

Kdy vznikl e-shop bydleninavesnici.cz?

Nápovědu najdete na:  www.bydleninavesnici.cz

Jméno*
Příjmení*
E-mail:*
Ulice*
Město*
PSČ*

Tři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají dekoraci z eshopu www.bydleninavesnici.cz.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 19.4.2020. Vyhodnocení soutěže proběhne do 10.5.2020.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Více zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.bydleninavesnici.cz

Dekorace z eshopu bydleninavesnici.cz pro tři výherce!