Soutěžte o balíček výher včetně inspirativní knihy plné recy věcí!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: Aleš Poláček.

Výherci: Štěpánka Filipová z Prahy 5, Sandra Kopecká z Volar, Katka Senohrabová z Hrádku nad Nisou, Antonín Komárek z Uherského Hradiště a Prokop Kratochvíl z Lázní Mšené. Gratulujeme!

Barevná hra recy věcí je příležitostí ukázat kreativitu, nápaditost a šikovnost. V minulých letech byla soutěž velmi úspěšná a tvořiví nadšenci ji velmi vítali. Proto letos realizujeme již 3. ročník. Dělá nám velkou radost být každý rok součástí tolika hezkých projektů a se značkou ekologických barev, lazur a laků Balakryl inspirovat mnoho lidí k tvoření a recyklaci starých věcí. Letos nepřijdou zkrátka ani ti, kteří se za kutili nepovažují. Po výběru nejlepších realizací porotou jsme spustili ještě jednu doplňkovou soutěž pro hlasující, kteří se svým hlasem pro nejlepší výrobek zapojí do soutěže o tablety Samsung, sportovní bundy a batohy,“ říká Marketing Manager značky Martina Macková.

Češi jsou národ kutilů. Říká se o nás, že raději věci opravíme, než vyhodíme. Někteří z nás nejraději tráví svůj volný čas prací na zahradě nebo v dílně a traduje se, že máme zlaté ručičky. Přesně těmto kutilům, kreativním a manuálně zručným lidem navrhla značka Balakryl soutěž na míru a každý rok ji ještě vylepšuje. Nechte se inspirovat letošními realizacemi.

Třetí ročník soutěže Barevná hra recy věcí jde do finále. Z mnoha zajímavých realizací vybrala odborná porota deset finalistů z každé ze dvou kategorií – jednotlivci a skupiny. Pomozte zvolit ty nejlepší recy věci letošního ročníku, jejíž autor/autoři získají 50 000 Kč. Hlasujte na www.balakryl.cz/soutez a zařaďte se tak do losování o pět tabletů Samsung, sportovní bundy a dětské batohy.

Více informací o soutěži Recy věci naleznete na www.balakryl.cz/soutez.

Balakryl můžete také sledovat na Facebooku a YouTube

 

___________________________________________

Na našem webu můžete také soutěžit, a to o balíček – knihu plnou nápadů Kouzelné proměny – ze starého nové, stylově a s přehledem od ambasadorky soutěže Lucie Dvořákové, dětský batoh, multifunkční šátek a praktický vak.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje designer, který je členem odborné poroty Barevná hra recy věcí 2015?

 Alex Koláček Aleš Poláček

 

 

 

 

 

 

 

Pět z vás, kteří správně odpoví, dostanou balíček od organizátorů soutěže Recy věci.

 

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 2.8.2015. Vyhodnocení soutěže proběhne 17.8.2015.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.balakryl.cz/soutez.

 

Soutěžte o balíček výher včetně inspirativní knihy plné recy věcí!