Vyhrajte doplněk stravy Izoflavony Duo!

Rubrika: Soutěže

Izoflavony Duo

Připravili jsme pro Vás další soutěž, tentokrát s českou firmou Noventis, která vyrábí léky i doplňky stravy pro celou rodinu. Vyhrát můžete Izoflavony Duo, doplněk stravy pro ženy v klimakteriu.

Jde to i nehormonálně

Izoflavony jsou pro svou strukturu podobnou ženským pohlavním hormonům estrogenům. Citlivě podporují rovnováhu a harmonický průběh celého klimaktéria. Doplněk stravy Izoflavony Duo s vitamínem D představuje vhodnou alternativu pro ženy, které z různých důvodů nemohou, nebo nechtějí řešit klimakterické obtíže hormonální substituční terapií. Izoflavony obsahují kombinaci sóji a jetele lučního, které jsou cenným zdrojem izoflavonů pro tělesnou harmonii v klimakteriu a po něm. Přípravek je obohacen o vitamín D, který ovlivňuje metabolismus vápníku a fosforu a je velmi důležitý pro správnou mineralizaci kostí. Má rovněž pozitivní vliv na imunitní systém.

Soutěžní otázka:

Které rostliny jsou bohaté na Izoflavony?

 a) Jetele a sóji b) Jetele a heřmánku c) Jetele a meduňky

 

 

 

 

 

 

Tři výherci obdrží 2x doplněk stravy Izoflavony Duo.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 5.5. 2013. Vyhodnocení proběhne 6.5.2013.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerovi soutěže:

Veškeré informace o firmě a jejích produktech naleznete na www.noventis.cz

Výherci: Eva Kučerová ze Svídnice u Chrudimi,Hana Smetanová z Uherčic a Božena Pružincová z Hodonína.

Gratulujeme!

Vyhrajte doplněk stravy Izoflavony Duo!