Vybarvěte si koníka a vyhrajete

Pokud se chystáte natírat plot, pergolu nebo třeba zahradní nábytek, využijte zbývající dny prázdnin. Během volných letních dní vám totiž jistě rády pomohou i děti. A ještě pro ně získáte dárek.

 

Pro děti může být natírání zábavou

 

Pro malé malíře připravili dárek ve firmě Balakryl. Jde o houpacího koníka ze smrkového dřeva bez povrchové úpravy, kterého si mohou děti díky ekologické receptuře barev této firmy natřít samy podle svého vkusu (nátěry neobsahují těžké kovy ani nebezpečné látky a značka je vlastníkem certifikátů na povrchovou úpravu hraček, pro kontakt s potravinami i známky o ekologické šetrnosti)
Každý koníček má na zadní straně magnet, takže se může nejen houpat na poličce v dětském pokoji, ale také ozdobit lednici nebo na ní podržet třeba dětský výkres

 

Koník v sobě má magnet

Originální hodiny
K nátěru můžete zvolit kteroukoli z univerzálních krycích barev BALAKRYL UNI v lesklém či matném provedení, které jsou nově tónovatelné až do 20 tisíc barevných odstínů. Kromě krycích barev bude koníkovi slušet jistě i některý z atraktivních odstínů lazurovacích laků, nebo ho děti mohou nabarvit třeba obyčejnými temperovými barvami či polepit a poté přelakovat některým z laků BALAKRYL. Nápadům se zkrátka meze nekladou.
Děti se navíc se svým koníkem mohou zapojit do soutěže. Stačí koníka namalovat podle své fantazie, vyfotit a fotografii svého díla s kontaktem poslat mailem na adresu: balakryl@ppg.com. Každý malíř, který se do soutěže zapojí, dostane malý dárek. Pět nejzajímavějších fotografií koníků odmění výrobce barev hlavní výhrou – originálními dřevěnými hodinami. Dřevěný koník doplní o prázdninách každý nákup barev BALAKRYL v síti prodejen Dům barev (www.dumbarev.cz, www.balakryl.cz).

TEXT: REDAKCE
FOTO: BALAKRYL

Vybarvěte si koníka a vyhrajete