U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

Příjemně se POSAĎTE

Kategorie: Kouzlo zahrady – léto | Autor: Iva Tvrzová

Vybíráte nový sedací nábytek do zahrady? K již známým typům přibyly letos novinky, které by vás mohly zaujmout. Nejde jen o nový design, ale především o nové materiály a vlastnosti, které vám užívání i údržbu nábytku zpříjemní.

Teakové dřevo, dosud považované za nejodolnější pro venkovní nábytek, má konkurenci! Je to speciálně upravený americký akát (robinie), jehož zušlechtěná varianta zvaná Rotimber (patent značky Kettler) je tvrdší a odolnější vůči vlivům počasí, vlhkosti a poškození než teak. Lehké křivky židlí a křesílek vypadají opravdu sympaticky.

   Líbí se vám víc kovový nábytek, ale vadí vám, že ve stínu studí a na sluníčku pálí? Tomu může být konec! Ocelový nábytek Royal Garden s povrchovou úpravou Thermosint, která je desetkrát silnější než obvyklé povrchy, je díky ní na omak teplý, hladký a „plastický“, na sluníčku se nerozpálí a ve stínu nestudí. Nábytek i lépe chrání před vlivy počasí, korozí a poškozením.

   Jestliže se vám zdá kovový nábytek těžký,sáhněte po hliníkovém. Zvláště kombinaci hliníková kostra a sedák s opěrákem z jemného výpletu si nebudete moci vynachválit.

Popisy k obrázkům

Ocelový nábytek s povrchovou úpravou Thermosint je velmi příjemný na omak, nepálí ani nestudí

Nábytku z akátového dřeva se speciální úpravou Rotimber počasí neuškodí

Elegantní nábytek s hliníkovou konstrukcí v šampaňské metalíze s ručním výpletem Hularo

Autor fotografií: FOTO KETTLER

Příjemně se POSAĎTE