U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY

Kategorie: Vánoční dárek – speciál | Autor: MARTINA LŽIČAŘOVÁ

Vánoce se nezadržitelně blíží. Společnost Bahco si proto pro Vás připravila několik novinek ve svém sortimentu profesionálního nářadí. Záleží pouze na Vás jaký z dárků si vyberete. Na nářadí Bahco se můžete vždy spolehnout, má dlouhou životnost, atraktivní design a pohodlně se sním pracuje. Zkrátka potěší každého profesionála i kutila. Zvláště u výrobků z řady ERGO uživatelé ocení, jak jsou nástroje uzpůsobeny bezpečnému používání, poskytují maximální pohodlí a minimalizují únavu.

Sada klíčů na kolo BKE850901

Kombinovaná sada klíčů na kolo Je nepostradatelným pomocníkem každého cyklisty. Typické pro tento výrobek je,že nezabere mnoho místa a přesto obsahuje 16 ks různého nářadí. V kovovém držáku s plastovými boky naleznete nástrčné klíče 1/4″, 8, 9, 10 mm, nástavec 1/4″, šroubovák 0.8 x 5.0, PH 2, HEX 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 8 a otevřené klíče 9, 13, 14 mm. Celou sadu můžete pohodlně uložit do textilního pouzdra s poutkem na opasek. Doporučená cena sady je 237,- Kč s DPH

MultiTool Bahco MTT8674

Bahco MultiTool, nalezne oblibu u každého, kdo potřebuje mít nářadí vždy po ruce. Toto multifunkční nářadí je vyrobeno z korozivzdorné oceli a obsahuje celkem 14 ks různého nářadí. Počínaje kombinovanými kleštěmi, nožem, pilkou na dřevo, pilníkem, měřítkem, vývrtkou, otvírákem, plochým a křížovým šroubovákem, šídlem,… MultiTool můžete lehce složit do praktického textilního pouzdra se sponou na opasek a mít stále při sobě. Doporučená cena je 279,- Kč s DPH.

Souprava 92 ks profesionálního nářadí v praktickém kufru

Sestava obsahuje očkoploché klíče s vyjímatelným držákem, hlavice, ráčny a nástavce 1/4“ a 1/2“, bity, klíče s výkyvnými hlavicemi i vyjímatelnou kazetu na šroubky, apod. Všechny hlavice a klíče mají profil Dynamic Drive, který zaručuje optimální úchop dokonce i poškozených matic a hlav šroubů. Ráčny mají dvousložkovou rukojeť a 60 zubový mechanizmus s krokováním 6°. Sada je také vybavena přepážkou (není na obrázku), která odděluje uložené nářadí, lze ji vyjmout a použít jako pohodlnou podložku pod koleno. V nabídce je 10 modelů S Bahco sad, jejichž ceny se pohybují od 1 230 do 10 900 Kč s DPH.

Vysunovací nůž SQZ150003

Další novinkou v sortimentu profesionálního nářadí BAHCO je univerzální vysunovací nůž, u kterého dokážete vyměnit čepel do 3 sekund! Jedná se o robustní nůž, který se pohodlně drží v ruce. Systém vysouvání čepelí z těla nože umožňuje jejich jednoduchou, pohodlnou a rychlou výměnu. V těle nože je totiž uloženo 6 náhradních čepelí. S nožem nemusíte mít obavy pracovat i s větším zatížením čepele. Doporučená cena nože je 475,- Kč s DPH.

Klidné a pohodové prožití vánočních svátků Vám přeje BAHCO.

Popisy k obrázkům

Autor fotografií: FOTO: ISIFA A ARCHIV

TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY