Tepelně úsporný systém

Veka Softline 82 je tepelně úsporný systém pro moderní novostavby i rekonstruované starší domy. Pokud rekonstruujete chalupu, může být pro vás zajímavou inspirací.

 

Nový energeticky úsporný profilový systém VEKA Softline 82 dokonale skloubil jednoduchost a funkčnost s tepelnými úsporami A. Inovativní Softline 82 patří mezi profily s vysokou tepelnou úsporností a zvukovou izolací. Díky svému nadčasovému designu ho lze zcela harmonicky využít při návrzích moderních novostaveb stejně jako citlivých rekonstrukcích starších budov. Hluboké zapuštění skla do profilu o hloubce 25 mm snižuje nebezpečí kondenzace vody. Tloušťkou svých stěn, které odpovídají RAL třídě A, spojuje SOFTLINE 82 vynikající energetické úsporné vlastnosti s extrémní životností a bezpečností.

 


VEKASLIDE 82 – moderní prosklené zdvižně posuvné dveře vycházející ze SOFTLINE 82

Inovační zdvižně posuvné dveře VEKASLIDE 82 splňují náročné požadavky na styl, pohodlí i tepelnou izolaci. Jejich vynikající vlastnosti a způsob zpracování ocení právě ti, kteří kladou vysoké nároky na komfortní bydlení. Studené prostory v blízkosti posuvných dveří, tak zvané „studené mosty“, dnes již patří minulosti. VEKASLIDE 82 nabízí exkluzivní vzhled, skvělou tepelnou izolaci i propracované detaily jako bezbariérový práh či jednoduché ovládání – velká křídla se lehce ovládají pouhou rukojetí, manipulaci tak zvládnou i děti. Jsou navíc vhodné jak pro novostavby, tak i pro renovované objekty. Díky zesíleným obvodovým profilům přináší spolehlivou ochranu před vloupáním a dají se snadno pomocí speciálního kování, funkčního zasklení a blokovacích systémů přizpůsobit individuálním požadavkům na bezpečnost.

 

 

Barva do života – odolné okenní fólie
Barevná okna a dveře mají architektonický význam a jsou také důležitým prvkem pro celkový vzhled stavby. S rozsáhlým výběrem univerzálních barev a dřevěných dekorů VEKA AG nabízí řešení pro každý vkus. Barevnou úpravu oken a dveří můžete harmonicky sladit s každým typem domu a úpravou fasády, lze je použít z jedné nebo z obou stran a také je můžete jakkoli kombinovat; dokonce různé barvy z vnitřní a vnější strany. Na povrch barevných fólií se kladou stejně vysoké nároky jako na kvalitu VEKA profilů. Výrobní postup zaručuje stále rovnoměrné struktury a barvy a zajišťuje vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům a barevnou stálost – také při silném slunečním záření nebo agresivním klimatu.

 

 

VEKAVARIANT – chraňte domov před vedrem, hlukem i zloději pomocí předokenních rolet
Rolety nabízejí účinnou ochranu před zimou, horkem, oslňujícím světlem, před nežádoucími pohledy a nezvanými hosty. Při nízkých vnějších teplotách udržují ve vnitřních prostorech teplo, a naopak při vysokých vnějších teplotách poskytují uvnitř místnosti příjemné klima. Prefabrikované skříně a rolety VEKA jsou vyrobeny z plastu s vysokou rázovou pružností a odolností proti povětrnostním vlivům, a zaručují tak vysokou stabilitu a odolnost proti kroucení. Kovové výztuže jednotlivých profilů zvyšují ochranu před vloupáním, kterou ocení snad každý obyvatel rodinného domu. Roletové skříně VEKA se dodávají podle výběru s revizní klapkou (umístěnou zepředu) a také s ochrannou roletou proti hmyzu.

TEXT: REDAKCE
FOTO: VEKA

 

Tepelně úsporný systém