Tělové mléko a sprchový gel pro tři výherce!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: 6,8 – 7,2.

Výherci: Miluše Sirůčková z Prahy, Pavlína Komendová z Borovan a Jiřina Mertová z Rudy nad Moravou. Gratulujeme!

Tělové mléko do sprchy – 10% Lactourea regeneruje a okamžitě hydratuje pokožku. Speciální složení obsahuje 10 % Lactourey, kombinaci kyseliny mléčné a čisté urey. Velmi jednoduché použití – aplikuje se přímo ve sprše. Po umytí se nanese přímo na vlhkou pokožku. Následně se opláchne. Pokožka má již potřebnou péči, nelepí je možno se ihned obléknout.

 

Sprchový gel s aktivní ochranou je obohacen o L. Casei F., který pomáhá obnovit přirozenou kožní mikroflóru narušenou vnějšími vlivy. Aktivuje obranné kožní mechanismy. Jeho složení s mléčnými proteiny a vitamíny chrání a obnovuje pokožku do hloubky. Pleť si udrží přirozené zdraví, je chráněná a hydratovaná s maximální péčí po celý den. Příjemná vůně Vás osvěží a dodá energii. Bez parabenů.

 

Soutěžní otázka:

Jaká je ideální hodnota pH vody v bazénu?

nápovědu najdete na: www.peknebydleni.cz/udrzba-bazenove-vody

 5,5 – 6,2 6,2 – 6,8  6,8 – 7,2

 

 

 

 

 

 

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou sprchový gel a tělové mléko do sprchy Lactovit.


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 31.7.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 1.8.2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.lactovit.cz

Tělové mléko a sprchový gel pro tři výherce!