Kuchyňské nože pro čtyři výherce!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: elektromagnetické indukce.

Výherci: Pavel Kolomazník z Třince, Lenka Křížková z Budišovic, Rudolf Král z Kladrub a Andrea Znamínková ze Svitav. Gratulujeme!

Nože od firmy Zepter jsou ostré a zůstávají tak na dlouho. Nicméně, při opakovaném a dlouhodobém používání bychom měli údržbě ostří věnovat pravidelnou pozornost. Ostří vysoce kvalitních nožů jsou citlivá na mytí v myčkách, rychleji se tím tupí. Proto je doporučováno po každém použití opláchnout nože ručně teplou vodou a vysušit měkkým hadříkem.

Aby nože zůstaly déle ostré, natírejte ostří měkkým bavlněným hadříkem napuštěným několika kapkami běžného kaméliového oleje, stejně tak, jak po staletí činili japonští šermíři, aby ochránili své ceněné meče před korozí a skvrnami. Pro dokonalé antibakteriální čištění doporučujeme používat speciální hadřík se stříbrnými nitěmi, které ošetřují a chrání ostří nože.

Soutěžní otázka:

Na jakém principu funguje indukční varná deska?

nápovědu najdete na: www.peknebydleni.cz/rychle-zdrave-bezpecne

 elektrostatické indukce elektromagnetické indukce elektrické indukce

 

 

 

 

 

 

Čtyři z vás, kteří správně odpoví, dostanou sadu nožů od firmy Zepter.

 


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 17.4.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 18.4.2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.zepter.cz

Kuchyňské nože pro čtyři výherce!