Krémy Cutishelp z řady Ekzém cenou v soutěži!

Rubrika: Soutěže

NÁŠ TIP: JAK NA EKZÉM

cutishelp_srpen

Správná odpověď: šampon L-E.

Výherci: Alena Pelcová z Vítkova, Monika Tichá z Chotěboře a Sabina Frömlová z Prahy. Gratulujeme!

Stále více lidí se potýká s atopickým ekzémem a dráždivých vlivů je spousta. Mimo jiné i různé výkyvy počasí, především pak přechody z teplejšího do chladnějšího období roku, jsou kritickým obdobím.

Během této doby se zvyšuje i množství alergenů v ovzduší. Je nutné nejen soustavně dodržovat obecné zásady týkající se zejména vhodné stravy, oblečení a pravidelného promazávání kůže, ale i správně, rychle a vhodně reagovat na přicházející zhoršení ekzému.

Nevzhledná, nepříjemná a hlavně silně svědící vyrážka dokáže totiž narušit nejen osobní, ale i společenský život člověka. Ekzém je zkrátka vidět, ekzém omezuje a trápí!

Účinnými pomocníky zde mohou být přípravky s obsahem patentově chráněného konopného oleje, extrahovaného speciální nechemickou cestou, s vynikajícími protizánětlivými, antibakteriálními, regeneračními a výživovými vlastnostmi.

Jedná se o CutisHelp EKZÉM konopná mast noční a CutisHelp EKZÉM konopný krém denní. Oba přípravky pomáhají zlepšovat celkový stav a vzhled kůže a posilují její odolnost vůči provokujícím vlivům. Mají hypoalergenní složení a nadstandardně dobře je snáší i velmi citlivá pokožka.

Výborně zvláčňují, ulevují od nepříjemného napětí pokožky a napomáhají k rychlému zhojení bolestivých prasklin. Dodávají kožním buňkám (především v zárodečné vrstvě) ideální výživu pro zajištění jejich správného vývoje a funkcí a podporují lepší hydrataci pokožky a obnovu přirozené ochranné kožní bariéry

Značka CutisHelp je doporučovaná odbornými lékaři a její přípravky zakoupíte výhradně v lékárnách.

Více na www.CutisHelp.com

Soutěžní otázka:

Jaký třetí produkt patří do řady EKZÉM?

 koupel Balnea krém Cannabiox šampon L-E

 

 

 

 

 

 

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou balíček s produkty CutisHelp Ekzém.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 28.8.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 5.9.2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.CutisHelp.com

Save

Krémy Cutishelp z řady Ekzém cenou v soutěži!