Svěží koupelna

Koupelnu nedělá jen vana a umyvadlo. Určitý styl jí vtiskne i koupelnový nábytek. A protože je v módě retro 50. a 60. let, vznikla sestava RETRO, která osvěží české koupelny.

 

 

Tradiční obrázek koupelen s nenápadným koupelnovým nábytkem v bílé barvě je pro mnohé mladé designéry už minulostí. Právě jim dala společnost Dřevojas šanci ve studentské soutěži – a vyplatilo se. Vítězem se stal student architektury Jakub Med, jehož koupelnová řada nábytku RETRO inspirovaná 50. lety může nyní rozzářit i vaši koupelnu.

 

 

Tvůrčí elán mladého designéra dal vzniknout nábytku, jehož jednoduché tvary v kombinaci s originálním barevným provedením ve vysokém lesku zaujmou na první pohled. Přestože se jedná o studentskou sestavu, neubírá jí na to praktičnosti.

 

Celek s propracovanými detaily
Spodní skříň s umyvadlem Plane z litého mramoru poskytuje díky zásuvkám dostatek úložného prostoru na všechny koupelnové maličkosti. Doplňuje ji závěsná skříňka se zrcadlem s LED osvětlením, jejíž výškově nastavitelné police s vysokým leskem umožňují přizpůsobit vnitřní prostor nábytku podle individuálních potřeb. Poslední část tvoří vysoká skříňka s otevřenými poličkami na ručníky, samostatně uzavíratelnou částí a se dvěma praktickými šuplíky. Ty jsou podobně jako všechny ostatní díly sestavy vybaveny praktickými úchytkami a tichým systémem dovírání (soft closing).

 

 

Mladý autor se nechal inspirovat 50. lety také v případě barev. Pokud byste ale raději sáhli po jiných, ani to není problém. Dřevojas umožňuje zákazníkům zvolit individuální barevný odstín a navíc nabízí prodlouženou záruku 3 roky.

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: DŘEVOJAS

Svěží koupelna