Stylové vypínače a zásuvky pro vaši chalupu

Ručně vyráběné originální porcelánové vypínače a zásuvky se mohou stát ozdobou vašeho nejen víkendového stavení. Novou kolekci, která je dostupná je ve více než dvaceti barevných variantách, nabízí světelný butik Claro.

 

 

Pro každý vkus
Barevné varianty lze mezi sebou velmi dobře kombinovat a vytvořit si vlastní zcela jedinečný produkt přímo na míru. Vypínač i zásuvku tak můžete mít buď celou v jedné barvě, nebo sestavenou až ze tří různých barevných odstínů. Klasický nadčasový design všech produktů skvěle padne do jakéhokoli interiéru a dodá mu jedinečnou atmosféru i výjimečný vzhled.

 

 

Český porcelán
Celá kolekce je vyrobena z pravého českého porcelánu, na nějž se používá tradiční karlovarský kaolín. Kvalitu barev zaručuje unikátní hloubkové probarvení, díky němuž jsou barvy stálé a odolávají UV záření, takže svůj vzhled nemění ani při dlouhodobém přímém styku se slunečním zářením.
Navíc mají vysokou otěruvzdornost, a vypínače i zásuvky tak velmi dobře vzdorují mastnotě, poškrábání, popsání fixou nebo jinému mechanickému poškození. Porcelán s unikátní moderní úpravou je kromě toho velmi odolný materiál, a vypínače i zásuvky jsou tak téměř nezničitelné, lehce se udržují a i po delším používání stále vypadají jako nové

 

 

Stojí za to
Ceny vypínačů i zásuvek se pohybují od 1 000 do 2 000 korun, což jsou ceny srovnatelné s designovými řadami obdobných produktů z plastu. Oproti nim však nabízejí daleko delší životnost a vyšší odolnost při každodenním používání. Butik navíc nabízí možnost si vypínač ve zvolených barvách zapůjčit, doma v klidu vyzkoušet jak ladí se zbytkem interiéru a teprve potom si vybrat tu nejlepší variantu.

 


TEXT: REDAKCE
FOTO: CLARO

Stylové vypínače a zásuvky pro vaši chalupu