Vůně dobrodružství a mystérií

Interiérové vůně vás dokážou přenést v prostoru i čase a dají zapomenout alespoň na chvíli na každodenní starosti. Vůně totiž otvírá mysl a spouští vzpomínky i pocity, o čemž se všichni každodenně přesvědčujeme. Kolekce interiérových vůní Estéban nás přenese daleko za horizont, kde se můžeme oddat své fantazii a lákání dálek…

Jathikaï znamená v Indii muškátový oříšek

Muškátový oříšek
Jathikaï znamená v Indii „muškátový oříšek“, který také tvoří srdce stejnojmenného parfému. Tato rafinovaná vůně si plně zaslouží svoji excentrickou charakteristiku – „dotek exotiky s nádechem vzrušující smyslnosti“. Kombinace černého pepře s osvěžujícím bergamotem dává parfému dynamiku.
Tuto vůni si můžete odnést domů v podobě difuséru (1450 Kč), rozprašovače (980 Kč), vonných svíček (890 Kč), tyčinek (270 Kč), oleje (350 Kč) či sáčku (320 Kč).

Esprit de thé nás přenese přímo do země vycházejícího slunce

Zelený čaj
Esprit de thé nás přenese přímo do země vycházejícího slunce. Základem parfému je osvěžující vůně zeleného čaje. Květinový přídech mu pak dodává magnólie a sakura, které se mísí s koriandrem, muškátovým oříškem a šafránem.
Tato vůně se nabízí jako difusér (1450 Kč), rozprašovač (980 Kč), vonné svíčky (890 Kč), tyčinky (270 Kč), olej (350 Kč) a vonné kameny (980 Kč).

 

Svěží a lehká vůně citrusů

Sezónní kolekce
Soft Vervein je sezónní kolekcí pro jaro a léto. Svěží a lehká vůně citrusů, která se hodí k těm nejprostším každodenním okamžikům, jakými jsou třeba tiché večery u oken otevřených do rozkvetlé zahrady.
Soft Vervein si můžete zakoupit jako difusér (850 Kč), rozprašovač (980 Kč), vonné svíčky (790 Kč), tyčinky (270 Kč) a olej (350 Kč).

Interiérové vůně Estéban koupíte v pražských prodejnách Le Patio Lifestyle. Více na www.lepatiolifestyle.com

TEXT: REDAKCE
FOTO: LE PATIO

 

Vůně dobrodružství a mystérií