U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

SPECIALISTÉ NA VYSOKOU TRÁVU

Kategorie: | Autor:

Se sekáním vysoké trávy bývají potíže. Běžné zahradní sekačky se v ní většinou začínají “dusit” a pomalu abychom z kůlny vytáhli dědečkovu starou kosu… Naštěstí existuje méně namáhavé řešení – sekačky Bosch Rotak. Sekačky fungují obráceně… Tajemství nových elektrických sekaček Bosch Rotak je v originální konstrukci hnací jednotky. Místo klasického přímého náhonu mají vysokootáčkový motor s převodovkou Powerdrive, což jim umožňuje zvýšit sílu na nožích až desetinásobně! Díky tomu fungují jakoby obráceně: Zatímco klasické sekačky s přímým náhonem se ve vysoké a vlhké trávě zahlcují, zpomalují a dokonce odmítají dál pracovat, u sekaček Bosch Rotak se právě při nižších otáčkách probudí jejich pravá síla. Na rotační nože se z motoru přenáší maximální kroutící moment, a to až neuvěřitelných 22 Nm! Není pak divu, že je ani 30 cm vysoká a vlhká tráva nebo hustý plevel nezastaví. K uživatelského komfortu (zvláště při manévrování) jistě přispěje i snížení hmotnosti sekačky až o 25 procent.

Výběr ze tří typů

Na trhu jsou právě tři typy těchto výjimečných sekáček: Bosch Rotak 32 se šířkou záběru 32 cm, regulací výšky střihu v rozsahu 20-60 mm a objemem sběrného koše 27 litrů. Doporučená prodejní cena je 4.490,- Kč. Druhým modelem je Bosch Rotak 34 se šířkou záběru 34 cm, regulací výšky střihu v rozsahu 20-70 mm, objemem sběrného koše 40 litrů a dalšími komfortními prvky. Doporučená prodejní cena je 5.990,- Kč. Nejsilnějším modelem je sekačka Bosch Rotak 40C. Má záběr 40 cm, výkon 1700 W a kroutícího moment na sekacích nožích až 22 Nm. Svou silou tak předčí i sekačky s benzinovým pohonem. Doporučená prodejní cena je 8.490,- Kč.

Nové sekačky ROTAK od firmy Bosch se nezastaví ani před zanedbaným trávníkem. Posekáno bude i bodláčí i jiný plevel.

Nové sekačky ROTAK od firmy Bosch zvládnou i takovou výšku trávy, u které by to ostatní sekačky musely vzdát.

Náš tip: Více informací o sekačkách Bosch Rotak získáte na telefonním čísle: 261 300 491, nebo najdete na internetové adrese: www.bosch.cz/ew

SPECIALISTÉ NA VYSOKOU TRÁVU