Soutěž s www.Top-ArmyShop.cz o tři kousky vybavení (nejen) na chalupu!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: Zelená/Oliv; Bílá.

Výherci: Helena Přívarová z Pravčic, Barbora Hanzelová z Prahy a Tomáš Bílý z Českých Budějovic. Gratulujeme!

Slunce je stále silnější, dny jsou pořád delší a noci o poznání kratší. Ať si milovníci zimních sportů říkají, co chtějí, jistě budete i vy souhlasit, že jaro a léto prožité na milované chalupě či jinde v kraji, kde člověk vyrůstal a má kořeny je speciální záležitost a významná událost. A lze snad lépe oslavit příchod jara a cest na chaty a chalupy, nežli novým vybavením, jenž vám váš lokální pobyt pod sluncem výrazně zpříjemní?

Zboží do dnešní soutěže věnoval web www.top-armyshop.cz, na němž lze nalézt zcela bez přehánění vše, co si jen dokáže milovník přírody ve všech formách představit. Vybavení pro svoji práci zde ovšem najdou i profesionálové typu vojáci, hasiči, … Urazit by místní nabídka ale určitě neměla ani zkušené zálesáky (oceňující kvalitní vybavení právě tehdy, když jde o život) ve všech formách. Takže podívejme se, co konkrétně bylo webem do soutěže věnováno:

1. Hamaka – houpací síť AMAZONAS® Tonga – candy

Na světě je jen málo věcí, jenž by udělaly všem členům vaší rodiny bez ohledu na věk větší radost, nežli je právě hamaka/houpací síť. Její výrobce usiloval o to, spojit dohromady to nejlepší ze staré i moderní konstrukce a zcela bez nejmenších pochybností se mu to výborně podařilo díky materiálu Elltex®. Hamaka je vyrobena ze směsi bavlny a polyesteru a navíc i s nemalým důrazem na ekologii (jde o pouhé bavlněné zbytky z textilní výroby). S ohledem na její UV odolnost a nesmáčivost jí nevadí ani ponechání přímo na slunci či opakované vystavení dešti. Model Hamaka – houpací síť AMAZONAS® Tonga – candy má rozměry 200 cm x 100 cm, přičemž celková délka i s vázacími provazy dosahuje 310 cm a jen její rozepínací tyče mají 80 cm. A jak vidno z fotky, hamaka vám jistě neudělá ostudu ani po stránce stylové.


2. Zasouvací pilka GERBER®

Zasouvací pilka značky Gerber® se bude hodit všem, kdo někdy potřebovali rychle seříznout nějaké stromky či silnější větve a nechce se jim hledat/složitě vytahovat pilu velkou. S ohledem na její velikost (list má 16,5 cm), váhu (pouhých 99 gramů) a vysouvací konstrukci je zřejmé, že je vhodná hlavně pro mobilnější nasazení. Na druhou stranu, sekat sekerou cokoliv okolo deseti až patnácti centimetrů tloušťky anebo řezat je, to je co do pohodlí a rychlosti samozřejmě zcela někde jinde. O to více potěší, že se společnost Gerber® rozhodla při její výrobě sáhnout po nerezové oceli a že lze pilku snadno vysunout jediným pohybem palce. Suma sumárum, nic co by vám mělo chybět v batohu, ať už jedete kamkoliv.


3. Moskytiéra MFH® dvojitá – na dvoulůžko – oliv

Tato nylonová síť proti veškerému hmyzu určená pro dvě postele/dvojlůžko se postará o to, aby váš noční spánek nebyl rušen žádným miniaturním otravou či krvežíznivcem (nezapomínejme, že boreliozu a podobné nemoci dnes roznáší i komáři). Model moskytiéra MFH® dvojitá – na dvoulůžko – oliv má praktické očko nahoře, takže její fixace je o to snazší. Pokud ji právě nepotřebujete, dá se uschovat v dodávaném nylonovém pouzdře. No a když se ji cele roztáhnete potěší vás svými rozměry 0,63 m x 2,5 m x 1,25 m.

 

Soutěžní otázka:

V jakých barvách je dostupná Moskytiéra MFH® dvojitá – na dvoulůžko o kterou zde soutěžíme?

nápovědu najdete na: www.Top-ArmyShop.cz

 Zelená; Modrá Zelená; Modrá/Tyrkys Zelená/Oliv; Bílá

 

 

 

 

 

 

Tři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají cenu od www.Top-ArmyShop.cz.


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 12.3.2017. Vyhodnocení soutěže proběhne 13.3.2017.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.top-armyshop.cz

Uložit

Uložit

Uložit

Soutěž s www.Top-ArmyShop.cz o tři kousky vybavení (nejen) na chalupu!