Balíček přípravků Protect Home pro tři výherce!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: škvoři a zlatoočky.

Výherci: Romana Sýkorová ze Sudoměřic, Jan ŠEbek z Prahy a Dana Matysíková z Ostravy. Gratulujeme!

Tentokrát v naší soutěži můžete získat balíček přípravků Solabiol a Protect Home, díky nimž vaše rostliny a zahradu nenapadnou škůdci a choroby.

Herbiclean AL o objemu 1 litr

totální přírodní herbicid proti jednoletým i vytrvalým plevelům, řasám i mechům na cestičkách, chodníčcích a terasách působí až osm týdnů. Působit začne už tři hodiny po aplikaci a je odolný vůči dešti. Účinnou látkou jsou přírodní kyseliny na bázi mastných kyselin, běžně se vyskytující v přírodě. Nezanechává rezidua a je čistě ekologický.

Solabiol Afik RTU

přírodní insekticidní přípravek o objemu 750 ml vyhubí mšice,  roztoče, svilušky, puklice, štítenky a další hmyz ničící vaše růže, okrasné rostliny a zeleninu. Jde o přípravek, který vytváří lepivý povlak na povrchu rostlin, kterým neškodí, ale škůdce zahubí. Účinkuje rychle a je okamžitě připraven k použití. Bez ochranné lhůty proto zeleninu můžete sklízet průběžně.

Protect Home granulovaná nástraha na mravence 140g

ochrání váš rodinný dům, byt či chatu před mravencem černým, ale i dalšími druhy přilézajícími zvenku. Použít jej můžete na balkonech, terasách, příjezdových cestách, chodnících i pěšinách. Dávkuje se 10 gramů na metr čtvereční plochy nebo na jedno hnízdo, kde mravenci žijí. Obsahuje hořké činidlo benzoesandenatonium, které zabrání požití člověkem nebo domácími mazlíčky


Soutěžní otázka:

Který hmyz také pomáhá lovit mšice?

Nápovědu najdete na:  www.casopis-rozmaryna.cz/bydleni-pro-uzitecny-hmyz

Jméno*
Příjmení*
E-mail:*
Ulice*
Město*
PSČ*

Tři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají balíček přípravků Solabiol a Protect Home.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 8.5.2022. Vyhodnocení soutěže proběhne do 3 – 6 týdnů.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Více zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Balíček přípravků Protect Home pro tři výherce!