Ptáci v zahradě – tři knihy pro tři výherce!

Rubrika: Soutěže

Ptáci v zahradě – Axel Gutjahr

V této fotograficky bohatě vypravené knize najdete celkem 114 podrobných pojednání o nejatraktivnějších a nejběžnějších zahradních ptácích našich končin, která vám poskytnou množství informací o jejich vzhledu a chování.
Milovníci ptáků je většinou nechtějí jen pozorovat, ale jejich zájmem je podpořit – například rozmístěním ptačích budek, hnízdními pomůckami a krmením – usídlení určitých druhů v zahradě, chránit je před nebezpečím a také se dozvědět více o jejich způsobu života. Jak zařídit zahradu tak, aby maximálně vyhovovala i ptákům, a jak vzít některé z nich „pod svá ochranná křídla“, to se dozvíte v praktické části knihy. Díky brilantním barevným fotografiím zahradních ptáků, množství užitečných rad a snadno srozumitelným návodům je kniha cenným rádcem pro každého milovníka ptáků. Vydala Euromedia Group k.s., Universum.

Soutěžní otázka:

Některé druhy ptáků vytvářejí velká

 

 a) stáda b) hejna

 

 

 

 

 

 

 

Tři z vás, kteří správně odpoví dostanou knihu Ptáci v zahradě od vydavatelství Euromedia Group.

 

Pravidla soutěže:

 

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 13.7. 2014. Vyhodnocení soutěže proběhne 28.7. 2014.

 

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

 

Další podmínky soutěže najdete zde.

 

 Informace o partnerovi soutěže:

 

Veškeré informace o firmě a jejich produktech naleznete na www.euromedia.cz.

Správná odpověď: hejna.

Výherci: Roman Gregor z Krouny, Marie Kordačová z Prahy a Žaneta Šimečková z Malšice.

Gratulujeme!

 

Ptáci v zahradě – tři knihy pro tři výherce!