Kniha Patchwork a quilting pro tři výherce!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: prošívaná ozdobná deka, která se skládá ze tří částí.

Výherci: Jarmila Fousová z Chřibské, Hana Winkelbauerová z Jesenice a Jiří Konopáč z Rudné u Prahy. Gratulujeme!

Baví vás patchwork a quiltování? Kniha Patchwork a quilting přináší více než 300 rad, návodů a výrobních tajemství…

Právě v ní vám totiž prozradíme všechno, co byste snad o tomhle umění ještě nevěděli, nabídneme spoustu rad a osvětlíme mnohá tajemství téhle úžasné techniky. A k tomu navíc ještě celou řadu neotřelých projektů a inspirace k vlastní tvorbě.
Bát se však nemusejí ani úplní začátečníci. Autorka je povede krok za krokem a k naprosté srozumitelnosti přispějí i názorné nákresy a fotografie. Pokročilí se ovšem také nebudou nudit. Čeká na ně množství nových nápadů i postupů.

Hravě zvládnete všechny přípravné práce, řezání, stříhaní a výrobu šablon. Osvojíte si celou řadu technik a vzorů, od jednoduchých po nejsložitější, od tradičních po moderní. Naučíte se vyrábět vlastní motivy a potisky látek.

Získáte spoustu inspirace pro vlastní návrhy a samozřejmě i celou řad dárků pro svoje blízké nebo krásných věcí do vlastní domácnosti.

 

Soutěžní otázka:

Co je to quilt?

 prošívaná ozdobná deka, která se skládá ze tří částí textilní technika, kdy se sešívají malé, různě barevné kousky látek tak, aby vytvářely geometrické vzory

 

 

 

 

 

 

 

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou knihu Patchwork a quilting od nakladatelství Metafora..

 


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 1.11.2015. Vyhodnocení soutěže proběhne 2.11.2015.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.metafora.cz

Kniha Patchwork a quilting pro tři výherce!