Soutěžte se společností Schiedel o tři krbové koše!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: Kingfire.

Výherci: Kateřina Kailová z Mezouně, Jana Metlíková z Dubu nad Moravou a Lenka Zemková ze Strážnice. Gratulujeme!

Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte jeden ze tří krásných krbových košů, vyrobených z přírodního neloupaného proutí.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje unikátní modulový komínový systém od společnosti Schiedel, který má do paty rovnou integrovanou krbovou vložku?

Nápovědu najdete na:    www.schiedel.com/cz

Jméno*
Příjmení*
E-mail:*
Ulice*
Město*
PSČ*

Tři z vás, kteří správně odpoví na naši otázku, získají krbový koš od společnosti Schiedel.


O společnosti Schiedel

Společnost Schiedel je mezinárodně uznávaným expertem v oblasti výroby a vývoje komínových systémů. Společnost SCHIEDEL, s.r.o., je předním výrobcem komínových systémů na českém trhu s více než 75letou zkušeností v tomto oboru. Vyrábí a dodává keramické komínové systémy pro novostavby i rekonstrukce, nerezové vícevrstvé komíny či prefabrikované komíny pro montované domy včetně komínu se zabudovanou krbovou vložkou. Ve svém portfoliu má rovněž řízené větrání s rekuperací.

Společnost Schiedel byla založena již v roce 1946 senátorem Friedrichem Schiedelem v Erbachu u Ulmu. Výrobna jednotlivých dílů pro komíny se rychle rozrostla do prosperující firmy, která díky vytvoření stavebnicového komínového systému pro odvod spalin určeného pro novostavby především rodinných domů zaujala vedoucí pozici v celé Evropě. Samostatná pobočka Schiedel, s.r.o., v České republice byla založena v roce 1993 v Nehvizdech u Prahy.

V současné době má firma 3 výrobní závody a zaujímá významnou pozici jak mezi národními společnostmi Schiedel, tak mezi výrobci stavebních materiálů v České republice. Stoupajícím trendům na ekologické topení dnes Schiedel vyhovuje v celém rozsahu díky univerzálním komínovým systémům a ukazuje tak nové cesty v oblasti komínové techniky. Společnost Schiedel své produkty podrobuje pravidelným testovacím zkouškám, aby vyhověly přísným požadavkům na bezpečný a bezproblémový provoz nejen v dnešní době, ale i v budoucnu. Díky tomu může na své výrobky poskytovat záruku až 30 let.


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 13.2.2022. Vyhodnocení soutěže proběhne do 3 – 6 týdnů.

Zasláním svých údajů potvrzujete souhlas s Obecnými ustanoveními soutěží a křížovek. Více zde.

Na základě vaší účasti v soutěži budeme zpracovávat pro účely této soutěže vaše osobní data. Více zde.

Na základě vašeho dobrovolného a nepodmíněného souhlasu vám můžeme zasílat informace o našich dalších soutěžích, produktech a službách. Tento souhlas není podmínkou účasti v soutěži. Více zde.

Více informací o partnerovi soutěže se dozvíte na:  www.schiedel.com/cz

 

Soutěžte se společností Schiedel o tři krbové koše!