Balíček čistících prostředků pro tři výherce!

Rubrika: Soutěže

Stává se vám, že při praní prádla občas vytáhnete své oblíbené tričko a nevěříte vlastním očím? Veškeré prádlo se vám povede obarvit narůžovo nebo jinou barvou?

Značka Spontex vám přináší revoluční novinku v oblasti péče o prádlo, a to Pohlcovač barev a špíny, díky kterému se nemusíte bát podobných překvapení. Pohlcovače, vložené do pračky s prádlem, absorbují veškerou barvu a špínu dříve, než se obarví společně prané oblečení. Ušetříte tak čas se tříděním prádla a můžete prát všechny barevné kombinace. Součástí balíčku je kompletní řada houbiček, která vám pomůže s úklidem všech povrchů v domácnosti, od nádobí (Spontex Marathon) přes sklo (Spontex Soft) až po povrchy v koupelně (Spontex BudPutz). S úklidem prachu a drobných nečistot vám pomůže univerzální Spontex Multi mikroutěrka a také Dust utěrka na prach, které jsou vyrobeny z mikrovlákna.

Soutěžní otázka:

 

Které zvířátko symbolizuje firmu Spontex?

 

 a) králík b) ježek

 

 

 

 

 

 

 

Tři z vás dostanou balíček plný čistících prostředků od firmy Spontex.

 

Pravidla soutěže:

 

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 16.3. 2014. Vyhodnocení soutěže proběhne 17.3. 2014.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

 

Další podmínky soutěže najdete zde.

 

Informace o partnerovi soutěže:

 

Veškeré informace o firmě a jejich produktech naleznete na www.spontexshop.cz.


Výherci: Aleš Peroutka z Radislavic, Jaroslava Korpášová ze Stráže pod Ralskem a Martin Jarač z Doubravy

Balíček čistících prostředků pro tři výherce!