U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

Snadný úklid po malování

Kategorie: Komerční prezentace | Autor: Připravili Martina Lžičařová a Miroslav Tůma

Čištění zaschlých skvrn od barev na oknech a dveřích, nábytku, vypínačích, zásuvkách, topných tělesech i podlaze nepatří k těm nejoblíbenějším. Úklid po malování stěn v interiéru je ale nezbytně nutný. Profesionální malíři si vědí rady a používají šikovné pomůcky – co je dobré pro profesionály, je dobré i pro nás kutily!

Zakrývací fólie s krepovou páskou samolepicí

Univerzální fólie se používají při malířských, lakýrnických, renovačních a domácích pracích, kdy potřebujeme cokoliv rychle a přitom důkladně zakrýt.

Zakrývací pásky jemně nebo silně krepované

Jsou vhodné pro malířské, lakýrnické a fasádní práce, k rychlému a kvalitnímu zakrytí rámů oken, dveří a dalších ploch a profilů, které nemají být znečištěny. Hodí se i pro zakrývání nerovných a porézních povrchů. Silně krepovaná páska s kaučukovým lepidlem s možností natažení až o 50 % a dobrou přizpůsobivostí k nerovnostem nezanechává zbytky lepidla, pokud pásku odstraníte do 2 dnů po nalepení.

Samolepicí spárovací páska a páska na zakrývání trhlin

Páskou přelepíme prasklinu nebo otvor ve zdi (např. po skobičce) bez nutnosti sádrování nebo tmelení. Opravenou zeď přemalujeme. Spárovací páska je určena především pro spojování sádrokartonových desek a hodí se také pro renovační práce a opravy v interiérech a na fasádách.

Fixační fólie

Pásy smršťovací fólie uplatníte při práci v dílně i na zahradě, podobně jako lepicí pásku, ovšem s pevnými fixačními vlastnostmi. Můžete jimi např. zajistit mladé stromky u kůlů nebo si “nabalíkovat” polena ke krbu.

Kontaktní adresa:

PROMI, v. o. s.

Hlubočepská 70

152 00 Praha 5

Snadný úklid po malování