Sklizeň s Fiskars

Rubrika: Market

Ze zahrady do kuchyně. Z půdy na talíř. Ze semínka na stůl.

Sklizeň není jen sběr ovoce, zeleniny a plodů ze zahrady – je to také touha po zdravějším výběru, odhodlání k pokusům a omylům a hodiny tvrdé práce. Je to jak cesta s obohacujícími výsledky, které můžete cítit, dotýkat se jich, vychutnávat a sdílet, tak i zážitek – který si můžete ještě více zpříjemnit správnými nástroji.

Nyní můžete sklízet pomocí sbírky nástrojů, které jsou navrženy tak, aby byl tento proces přesnější, efektivnější a nakonec i radostnější.

Koš na sklizeň Fiskars Plus Garden poskytuje snadný a efektivní způsob sběru, přepravy a čištění vašich sklizených produktů a sklízecích nástrojů. S cedníkovou a uzavřenou stranou můžete oddělit jídlo od nástrojů a umyté jídlo od nemytých potravin. Čerstvě sklizené produkty je možné opláchnout hadicí nebo umýt a odmočit. Ergonomické boční rukojeti nabízejí pohodlný způsob nošení velkých sklizní oběma rukama, zatímco oddělené sklopné rukojeti jsou vzájemně blokovány pro použití jednou rukou.

Nůž na sklizeň Fiskars X-series™ je ideální pro sklizeň produktů se silnými stopkami. Provádí čisté a přesné řezy. Čepel z nerezové oceli má plochý hrot pro rychlé řezy a zoubkovanou část pro řezání rostlin s vláknitými stonky. Prodloužený třmen zvyšuje odolnost, zatímco ergonomická rukojeť poskytuje pohodlí a kontrolu. Přiložený obal z tvrdého plastu s poutkem na opasek je vhodný pro skladování a bezpečnou přepravu.

Sbírejte svou sklizeň a ochraňte okolní rostliny pomocí zavíracího nože Fiskars X-series™. dokonalého řešení pro čisté a přesné řezy na menších stopkách a stoncích. Čepel z nerezové oceli má zakřivenou špičku, což umožňuje snadný přístup ke stopkám a stonkům přes hustý porost bez poškození okolní vegetace. Díky tlačítkovému zámku se snadno zavírá a udržuje ho bezpečný při otevření.

Česáček Fiskars QuikFit™ představuje šetrný způsob sklízení ovoce ze stromů. Na rozdíl od kovových hrotů jiných sběračů ovoce, stahují výstupky FiberComp® zralé plody z větví, aniž by je potloukly nebo poškrábaly. Síťovaný vak, který lze prát v pračce, jemně zachycuje sklizeň a umožňuje vám vidět vaši úrodu. Pomocí tohoto nástroje sklízíte ovoce s minimálním poškozením a to vše bezpečně ze země.

Více informací na www.fiskars.cz

Komerční prezentace

Sklizeň s Fiskars