U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

SEKAČKY NA VYSOKOU TRÁVU pro profíky i babičky

Kategorie: Zvláštní nabídka – březen 2002 | Autor:

Konec dřiny s křovinořezy

TRIMMER 50

15.990,-

Pro profesionální použití TRIMMER 60 s motorem HONDA 5,5 HP

Firma VARI, a.s. – specialista na sečení nepravidelně udržovaných travních ploch, připravila pro letošní trh novinky, které dosud na trhu chyběly. Slaví s nimi už velké úspěchy v západoevropských zemích pro něž tyto stroje ve spolupráci s HONDOU vyvinula.

Křovinořezy na kolech TRIMMER 50 a 60 umožňují sečení všech typů porostů. Trávu s nimi posečete i tam, kde bubnové, lištové nebo rotační stroje selžou, protože by je mohly poškodit skryté kameny. TRIMMER si poradí i s okraji travnatých ploch, což klasické stroje nedokáží. TRIMMER má dvojnásobný výkon oproti běžným křovinořezům, ale práce s ním je lehká, takže svaly na zádech nejsou vůbec zatíženy a sekat s ním zvládne každá babička. TRIMMER je lehký, snadno ovladatelný a po složení řídítek se vejde do zavazadlového prostroru auta. Řidítka jsou výškově nastavitelná, pojezd sekačky je usnadněn velkými koly. Nápravu je možno stranově naklápět doprava i doleva, tím snadno posečete trávník kolem zdí. Výška sečení je nastavitelná v rozmezí 4-6 cm. TRIMMER poseká jak novou trávu, tak přerostlý, zanedbaný trávník ve špatném terénu.

NOVINKA pro profesionály – mulčovač HURRICANE F 530.1 je určen pro sečení všech druhů trávy, včetně neudržovaných ploch porostlých starými, suchými, nesečenými travními porosty. Mulčovač usekne a rozmělní porost dvojicí robustních výkyvných nožů. Šíře záběru je 53 cm a výška sečení v rozmezí 4-6 cm. Řidítka jsou sklopná a výškově nastavitelná. Tichý a výkonný motor HONDA o výkonu 5,5 HP zajišťuje pohodlnou práci i na velmi prudkých svazích a škarpách. Konstruktéři HURRICANU mysleli na maximální bezpečnost:

* odletu směrem dopředu při sečení nižších porostů je zabráněno plentou krytu nože, která se při nájezdu do vyšších porostů sklopí do krytu nože

* snadná obsluha, speciální pojezd

Neuvěřitelně žravá sekačka ADELA

Nová třída sekaček ADELA je určena pro všechny a na všechno. ADELA je ideální pomocník k sečení vysoké trávy včetně prudkých svahů. Umožňuje to důmyslně zkonstruovaný pohon kol, pohon pojezdu i žacího ústrojí, které pohání 4taktní motor HONDA o výkonu 5,5 HP. VARI jako specialista na vysokou trávu vyvinul a patentoval nový sytém bubnu. Revoluční technické řešení má mj. tři výkyvné nože, jež se při nárazu o kámen otočí a nepoškodí. ADELA splňuje nejpřísnější bezpečnostní kriteria, řidítka jsou nastavitelná a sklápěcí. Profesionály oslní výkonem, ženy lehkou obsluhou a elegancí tvarovaného krytu. Praxe z loňského roku potvrdila nejenom vynikající kvalitu, ale i životnost. ADELA i TRIMMER jsou dobře známé ve Francii, Dánsku, Norsku i Německu.

Dvojitý sekací disk VARI

* dokonalé sečení trávy a kopírování terénních nerovností

* zesílený okraj zaručuje vysokou pevnost a chrání uložení nožů

* snadná výměna dvojitých ocelových sekacích nožů

* malý odpor při jízdě a sečení zaručuje vysoký výkon

* vysoká bezpečnost při práci

Tento patentově chráněný sekací disk je použitý na všech sekačkách VARI, včetně vyměnitelných adaptérů ke starým strojům VARI a TERRA. Pro majitele, ktetří vlastní převodové skříně DSK 316 doporučujeme výměnu za zastaralé lištové sečení. Adaptér je prodáván pod označením SAMSON a jeho cena je 12.990,- Kč.

SEKAČKY NA VYSOKOU TRÁVU pro profíky i babičky