Rodinná vstupenka pro tři výherce na Áčkofest 2014!

Rubrika: Soutěže

Chcete-li v Praze zažít se svými dětmi netradiční akci, přijďte 28.6.2014 na Střelecký ostrov na festival Áčkofest. V tomto nádherném koutě Prahy na vás i vaše ratolesti čeká od 10:00 do 22:00 bohatý program, při kterém si přijdou na své malí i velcí.

Pro mnoho rodičů je obtížné najít čas a příležitost ke komunikaci se svými dětmi i mezi sebou a nabízí se jen málo společných aktivit pro rodiče s dětmi. Áčkofest přináší inspiraci a motivaci pro společné tvoření, chvíle a zájmy. Vychází z toho, že čas strávený s rodinou je ten nejhodnotnější. Je příležitostí k odpočinku, inspirací ke zdravému životnímu stylu, setkávání, navázání a prohloubení vztahů mezi lidmi.

Na Střeleckém ostrově bude připraveno přes 20 stanovišť s různými aktivitami pro děti všech věkových kategorií. Stěžejním bodem programu jsou dílny (pro děti, děti s rodiči, pro rodiče) a to výtvarné, muzikoterapeutické, divadelní, rukodělné, pohybové, taneční a masážní, kterými provázejí lektoři A centra. K dispozici je také hlídací koutek, kde si děti mohou vyzkoušet řadu her a stavebnic, lanové centrum, jízda na oslíkovi nebo tradiční finská hra Mölkky. V rámci doprovodného programu na vás čekají divadelní představení pro děti, zdravé občerstvení, čajovna, festivalová tržnice a infostan A centra.

Novinkou letošního ročníku Áčkofestu je blok večerních benefičních koncertů, které si kladou za cíl zaujmout a oslovit širší veřejnost.

Podrobnější informace o programu najdete na www.ackofest.cz, zvýhodněné vstupné lze objednat na www.facebook.com/festivalAckofest. Akci lze také podpořit na Hithitu – http://bit.ly/1oD7vuQ

Soutěžní otázka:

V bloku večerních koncertů na Áčkofestu návštěvníci neuslyší:

 a) Lenku Dusilovou b) Tomáše Kluse

 

 

 

 

 

 

Tři z vás, kteří správně odpoví získají rodinnou vstupenku na Áčkofest v hodnotě 500 Kč.

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 22.6. 2014. Vyhodnocení soutěže proběhne 23.6. 2014.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

 Další podmínky soutěže najdete zde.

 Informace o partnerovi soutěže:

 Veškeré informace o firmě a jejich produktech naleznete na www.ackofest.cz.

 

 

Rodinná vstupenka pro tři výherce na Áčkofest 2014!