Kdo vyhrál Eco hrnec na vaření?.

Rubrika: Soutěže

Eco hrnec od firmy Belis

Jste příznivci zdravého způsobu stravování?Tak to jste v naší soutěži správně.Tentokrát jsme pro vás připravili novinku na českém trhu zaručující absolutně zdravotně nezávadný způsob přípravy pokrmů. Jedná se o stoprocentně český výrobek, který vyrábí firma BELIS, s.r.o,  jež je největším výrobcem smaltovaného nádobí v ČR. Zaměřuje se na produkty vysoké jakosti a jedinečného designu. Nádobí Eco-ceramic je unikátní zejména díky svému dokonalému povrchu “Symbio”, který v sobě snoubí ty nejlepší vlastnosti keramického a smaltovaného povrchu – je nezničitelný, zdravotně nezávadný, odolný proti mechanickému poškození, vhodný na všechny druhy vařičů, energetický šetrný a další.

Soutěžní otázka:

Ve kterém městě firma BELIS vyrábí své smaltované nádobí?

 a) Praha b) Liberec c) České Budějovice

 

 

 

 

 

 

Pět výherců obdrží hrnec na vaření s pokličkou o rozměrech 20 cm.

 

 

 

 

 

Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 9.9. 2012. Slosování výherců proběhne 10.9. 2012.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.

Informace o partnerovi soutěže:

Veškeré informace o firmě a jejích produktech naleznete na www.belis.eu

Výherci: Jindřiška Mazáčová z Horní Bečvy, Jana Svobodová z Náchoda,Lubomír Pětivoký z Hradce Králové, David Dočkálek z Ostravy a Marek Švancara z Prahy.

Gratulujeme!

Kdo vyhrál Eco hrnec na vaření?.