Pro tři výherce speciální čisticí přípravky RAKO SYSTEM na keramické obklady!

Rubrika: Soutěže

Správná odpověď: RAKO CL 804 .

Výherci: Tereza Beštová z Brandýsa nad Labem, Drahomír Dubina z Kvasic a Petr Vlk z Opavy. Gratulujeme!

I když se keramické obklady snadno udržují, stejně jako na ostatních materiálech se na nich usazují nečistoty. Do reliéfů obkladů může sedat prach, v kuchyni se k běžnému zašpinění přidává mastnota, v koupelně nejčastěji bojujeme s kombinací vodního kamene, železitých usazenin a špíny. Keramické povrchy je ideální uklízet s přípravky, které doporučuje přímo výrobce obkladů a dlažeb. Řada speciálních prostředků RAKO SYSTEM od tradiční české značky RAKO zahrnuje ucelený výběr čističů pro důkladné čištění keramických obkladů. K dostání jsou přímo v autorizovaných prodejnách RAKO, seznam najdete přímo na webových stránkách www.rakosystem.cz.

Řada RAKO SYSTEM reprezentuje výrobky z oblasti stavební chemie, kromě čisticích přípravků na obklady a dlažby také například spolehlivé materiály pro přípravu podkladu (vyrovnávací hmoty, penetrační nátěry, kontaktní můstky, samonivelační hmoty), hydroizolační stěrky nebo spárovací hmoty.

Soutěžní otázka:

Jak je označen zmíněný výrobek určený především pro čištění povrchů v koupelně, kterým dodá vysoký lesk?

 RAKO CL 803  RAKO CL 810  RAKO CL 804

 

 

 

 

 

 

 

Tři z vás, kteří správně odpoví, dostanou balíček tří výrobků, který obsahuje čisticí přípravek pro důkladný denní úklid, speciální čistič pro extra vysoký lesk povrchů v koupelně a prostředek pro odstranění mastnoty a olejů, například v kuchyni.

 


Pravidla soutěže:

Podmínkou účasti v soutěži je vaše registrace a odpověď na soutěžní otázku, kterou zasílejte do 1.5.2016. Vyhodnocení soutěže proběhne 9.5.2016.

Zasláním vašich údajů nám zároveň dáváte souhlas, abychom v případě výhry zveřejnili vaše jméno na našich internetových stránkách. Děkujeme!

Další podmínky soutěže najdete zde.
Informace o partnerovi soutěže najdete na: www.rakosystem.cz

 

Pro tři výherce speciální čisticí přípravky RAKO SYSTEM na keramické obklady!