Pusťte podzim do svých ložnic!

Až se venku objeví první dešťové plískanice a vítr začne nepříjemně ošlehávat vaše tváře, neexistuje nic lepšího, než se zachumlat do báječně vyhřáté postele.

 

V povlečení Cobenhaque si budete připadat jako přikrytí peřinou listí

 

V povlečení společnosti Matějovský s uklidňujícími přírodními motivy si pak v teple domova můžete připomenout světlé stránky podzimu, jako je jemně hřející slunce, listí romanticky šustící pod nohami a příroda zářící barvami. Objevte pro svou ložnici nové dezény povlečení Matějovský, které jsou inspirovány tímto krásným obdobím.

 

Taze green vnese do vaší ložnice svěžest a elán

Povlečení inspirované podzimem
Přichází podzim a příroda, mocná to čarodějka, hraje všemi barvami. A právě nevšední krásy podzimu se staly inspirací pro nové dezény povlečení, které vzniklo ve spolupráci s předními designérskými studii ve Francii. Díky spojení kvalitního materiálu a technologie tisku reaktivními barvami si nyní můžete vychutnat nevšední a zároveň luxusní zážitek ze spánku. Povlečení je vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu bavlna deluxe, který vás nejen hezky zahřeje, ale díky své jemnosti také pohladí na těle.

 

Taze ocre je působivou kombinací něžné bílé a tónů okrovéHarmonie povlečení a prostěradel
Aby to vaší posteli „slušelo“ a byla dokonale sladěná, je třeba vybrat ještě prostěradlo ve správném tónu. U společnosti Matějovský si můžete vybrat z široké škály barev v materiálu froté nebo jersey.
Například povlečení Taze ocre je působivou kombinací něžné bílé a několika tónů okrové, která vnese do ložnice tu pravou atmosféru babího léta. Povlečení ještě lépe vynikne ve spojení s bílým, žlutooranžovým, cihlovým, tmavě hnědým či čokoládovým prostěradlem. Cena: od 745 Kč na jedno lůžko.
Povlečení Taze green vnese do vaší ložnice svěžest a elán. Zářivé tóny světle zelených listů v kombinaci s bílým podkladem navozují pocit pozitivní přírodní energie. Doporučujeme kombinovat s bílým, olivovým a zeleným prostěradlem. Cena: od 745 Kč na jedno lůžko.
V povlečení Cobenhaque si budete připadat jako přikrytí peřinou listí v přírodě, která se ukládá ke spánku. Kombinace přírodních zemitých tónů přímo láká k odpočinku a relaxu. Kombinujte s oranžovým nebo tmavě hnědým prostěradlem. Cena: od 795 Kč na jedno lůžko.

www.matejovsky-povleceni.cz

TEXT: REDAKCE
FOTO: MATĚJOVSKÝ

Pusťte podzim do svých ložnic!