Hudba v zahradě

Přesun z příbytků na terasy a zahrady nemusí znamenat odříkání oblíbené hudby. Kvalitní reprodukci si můžeme dopřát třeba pomocí bezdrátových kompaktních reproduktorů nebo venkovní subwoofer, který je možné využít jako podstavec pod květináč.

 

Bezdrátové reproduktory můžeme umístit kamkoli, kde je signál wi-fi

 

Přenosný bateriový reproduktor
Reproduktor Polk Audio Omni S2 Rechargeable je reproduktor standardní velikosti, který nabízí vynikající technické parametry. Pokud jeho pomocí rozšíříte do okolí domu nebo bytu svůj domácí multiroom systém, bude to opravdu bez ústupků co do kvality ozvučení. Reproduktor je odolný proti povětrnostním vlivům, déšť ani přímé slunce mu díky robustní konstrukci neublíží. S plně nabitou baterií vydrží hrát až deset hodin, jde o výborné řešení pro streamování hudby kdekoliv v dosahu wi-fi. Jeho zprovoznění a ovládání je velmi jednoduché, stejně jako zapojení do multiroom systému. Cena reproduktoru Polk Omni S2R je 8 710 Kč.

 

Venkovní subwoofer ukrývá výkonný basový reproduktor

 

Subwoofer jako podstavec pod květináč
Venkovní desetipalcový subwoofer Polk Audio Atrium Sub 10 Terracotta nejen vypadá jako podstavec pod květináč, ale opravdu se tak dá využít. Je dostatečně pevný, odolný vůči povětrnostním vlivům po všechna roční období a nabízí vysokou kvalitu zvuku. Subwoofer stojí 10 296 Kč Kč.

 

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: AUDIOPRO

Hudba v zahradě