U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

PUBLIKACE

Kategorie: Inspirace | Autor:

Rekonstrukce elektroinstalace

Karel Dvořáček

114 stran, cena 145 Kč

Kniha pomůže čtenáři zorientovat se v problematice rekonstrukcí elektroinstalací v bytech a rodinných domech. Dozvíte se, jak vypadá připojení rodinného domu k distribuční síti dodavatele, kde dochází k nejčastějším poruchám, jak se jim bránit a jak je napravit. Autor věnuje pozornost elektroinstalacím v panelových domech, včetně osvětlení lodžií. Nechybí kapitoly o osvětlení zahrad, přístupových cest a bazénů.

Stropy

Martin Kužela

134 stran, cena 145 Kč

Stavíte nebo opravujete dům? Nevíte, jaký technologický postup zvolit při stavbě či opravě stropní konstrukce? Tato publikace uvádí přehled vodorovných konstrukcí a způsobů jejich provádění. Zastoupeny jsou jak moderní stropní systémy (keramické, železobetonové, pórobetonové i stropy z ocelových profilů), tak i historické konstrukce (povalové a lepenicové stropy, trámové, fošnové, ze skládaných profilů a také klenby).

Elektroinstalace krok za krokem

Josef Kunc

136 stran, cena 119 Kč

Publikace řeší jednotlivé postupy a prvky, které je při práci nutné použít zejména z hlediska stavby a rekonstrukce. Zahrnuje také základní pokyny pro kladení vedení a montáž přístrojů, požadavky na elektrické instalace v koupelnách, zapojení žaluziových spínačů, stmívačů, dálkově ovládaných spínačů, elektronických snímačů pohybu a přístrojů pro řízení topení a chlazení.

Vodovod a kanalizace

Zdeněk Žabička

124 stran, cena 145 Kč

Kniha se zabývá tematikou vodovodu a kanalizace v domě a bytě. Dozvíte se například, které práce podléhají stavebnímu řízení a pro které stačí ohlášení stavby. Další jsou informace o připojení objektů ke zdroji vody, vnitřních rozvodů, zavlažování zahrad, připojení bazénů ad. Ostatní kapitoly se věnují zařizovacím předmětům na záchodech, v koupelnách, kuchyních a saunách, využití dešťové vody a čistírnám odpadních vod.

Bezpečné bydlení

Petr Kocábek, Tomáš Koníček

98 stran, cena 145 Kč

V knize se dozvíte vše, co potřebujete vědět, abyste co nejlépe ochránili před nezvanými návštěvníky svůj majetek a abyste se nestali vy sami obětí trestného činu. Jsou zde podrobně rozepsány možnosti zabezpečení domu, bytů, chat, provozoven i rekreačních objektů od vhodných mechanických zábranných prostředků po elektrické zabezpečovací systémy.

Elektrické nářadípro stavbu

Jan Tůma

112 stran, 145 Kč

Publikace podává aktuální přehled o moderním elektrickém ručním nářadí, které se v poslední době objevilo na našem trhu a pomáhá racionalizovat výstavbu nebo rekonstrukce rodinných domů a menších objektů. Její obsah je rozčleněn podle jednotlivých profesí ve stavebnictví a doplněn řadou kreseb, černobílých a barevných obrázků nářadí všeho druhu.

Uvedené publikace si můžete písemně objednat na adrese: Časopisy pro volný čas, s. r. o., Zelený pruh 95/97, 140 00 Praha 4, kde vám zařídí její zaslání na dobírku přímo z nakladatelství ERA. Prosíme, při objednání uvádějte také svoje telefonní číslo nebo e-mailovou adresu! Děkujeme.

PUBLIKACE