U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

Střecha krásná na pohled s životností až 100 let!

Kategorie: Návštěva | Autor:

Střešní systém KM Beta je komplexním řešením pro šikmé střechy se sklonem od 12 až do 90 stupňů.

Součástí systému jsou dva různé typy střešní krytiny v mnoha barvách a různém provedeních povrchové úpravy. KMB BETA je klasická krytina s nejdelší tradicí, těšící se dlouhodobě důvěře architektů, projektantů, pokrývačů i stavebníků. Krytina KMB HODONKA, rovněž velmi oblíbená, vytváří na střeše zajímavé efekty.

ZÁRUKA 30 LET, ŽIVOTNOST AŽ STO

Střešní tašky KM Beta jsou vyráběny z prvotřídních surovin, především z vysoce kvalitního křemičitého písku z lokality zvané „Moravská Sahara“. Společnost KM Beta a.s. nabízí 30letou záruku na kvalitu materiálu, pevnost, mrazuvzdornost a neprosákavost betonových tašek, ze zkušeností ale lze říci, že betonová krytina KM Beta má životnost až 100 let.

NEJEN FUNKČNOST, ALE I ATRAKTIVNÍ VZHLED

Kromě krytiny systém KM Beta zahrnuje více než 50 doplňkových výrobků, které profesionálně řeší technické detaily i těch nejnáročnějších konstrukcí. Součástí systému jsou i okrasné prvky, které doladí a ozdobí střechu s krytinou KM Beta. Aktuální novinkou jsou hřebenové prvky z dílny akademické sochařky Karolíny Šimčíkové -elegantní věžička a pár zamilovaných hrdliček.

Kombinovat je lze i s novými ozdobnými hřebenovými ucpávkami s motivy „hrozen“ nebo “slunce“. Oba typy ozdobných prvků se hodí jak na krytinu KMB BETA, tak na KMB HODONKA.

KM BETA REAGUJE NA POTŘEBY ZÁKAZNÍKŮ

Střešní taška KMB BETA je v podélném i příčném směru vyztužena, což zvýšilo její lomovou pevnost při současném snížení hmotnosti. KMB BETA má hmotnost 4,25 kg, je tedy o čtvrt kilogramu lehčí oproti původní tašce. Při spotřebě asi 10 ks na metr čtvereční se jedná o úsporu cca 2,5 kg/m2 a tedy výrazně menší zatížení krovu. KMB BETA je navíc doslova „imunní“ proti zatékající či vzlínající vodě.

   Kromě těchto vylepšení zareagovala společnost KM Beta a.s. na potřeby svých zákazníků a vylepšila balení střešních doplňků. Doplňky jsou nyní baleny pomocí speciální smršťovací fólie, která zaručí, že se dostanou k zákazníkovi zaručeně v pořádku. Mimořádné ochrany se dočkaly i základní tašky v provedení ELEGANT, jejichž rubová strana byla doplněna o ochranné pásky, bránící oděru jednotlivých tašek při přepravě a manipulaci na paletách.

   Jednou z největších výhod systému KM BETA je jeho komplexnost, snadná pokládka krytiny i špičkový servis ze strany společnosti KM Beta. Investor ocení především bezstarostnou údržbu střechy, její dlouhou životnost a cenovou dostupnost.

Zajímavé ceny i akční slevy nabízí e-shop KM Beta shop.kmbeta.cz. Více o střešní krytině KM Beta najdete na www.kmbeta.cz.

Kategorie| 1,PR článek

Popisy k obrázkům

Střecha krásná na pohled s životností až 100 let!