Provoněný interiér

Kdo by se nechtěl vracet z práce do krásně provoněného bytu či domu? Le Patio pro nadcházející zimní sezónu bude nabízet speciální francouzské interiérové vůně.

 

Jak nastanou chladna, provoněný interiér je rázem útulnější

 

Kromě klasické skořice a brusinek můžete zkusit gurmánský čaj či vůni vánočního stromečku. Nebo si pořídit programovatelný elektrický difuzér.

 

Elektrický difuzér Black Timer, 3 490 Kč

 

Kolekce tří francouzských vánočních parfémů

Ne náhodou francouzský výrobce tyto vůně nazývá vůněmi interiérových zahrad – posuďte sami:

  • Kombinace brusinek a skořice je již zavedenou vánoční klasikou, ale také nám může připomínat, jak je k nám příroda štědrá. To vše slibuje vůně Cranberry &Cannelle.
  • Interiérový parfém Thé Gourmand si hraje s vůní černého čaje zvýrazněnou jemnými a lahodnými kořeněnými tóny.
  • Vůně Sapin doré, jejíž název lze volně přeložit jako zlatý stromeček, vás svými magickými dřevitými a ambrovými tóny přenese rovnou k vánočnímu stromečku. Vykouzlí slavnostní atmosféru, jaká bývá jen o Vánocích.

Všechny tyto vůně jsou k dispozici v podobě sprejů, ozdobných svíček nebo sad náplní s mechanickými difuzéry. Nebo si pořídit některou z dárkových sad obsahujících tři svíčky různých vůní.

 

Vonná svíčka bez chemických přísad s vůní brusinek a skořice, 890 Kč

 

Bytový sprej Thé Gourmand s vůní černého čaje s kořením, 590 Kč

Naprogramujte si provoněný byt
Kdo by se nechtěl každý den vracet z práce do provoněného bytu či domu? S novým elektrickým programovatelným difuzérem Black Timer to je hračka. Ráno nastavíte čas, kdy se má difuzér sepnout, a po návratu si stačí vychutnávat účinky domácí aromaterapie.
Elektrické difuzéry Estéban uvolňující vůni na principu rozprašování parfémované páry nabízí efektivní řešení na provonění jakéhokoliv interiéru, navíc jsou elegantní. Stačí naplnit nádobku vodou, do které nakapete pár kapek parfémovaného oleje, a zbytek práce již odvede difuzér.
Jak fungují elektrické difuzéry? Technologie na bázi ultrazvuku vytvoří tak rychlé vibrace, že voda smíchaná s parfémem už vychází z přístroje v podobě jemné voňavé páry.

 

 

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: ARCHIV A SHUTTERSTOCK

Provoněný interiér