Poleno k vyčištění spalinových cest

Krbová kamna doma vytvářejí nejen příjemné teplo, ale také kouzelnou atmosféru. Pohled na plápolající oheň uklidňuje a zútulňuje naše obydlí. Pokud si chceme této zimní romantiky užívat co nejčastěji, je dobré se o náš krb také řádně starat. Pro dokonalé pročištění spalinových cest krbů, ale také kamen a pecí slouží novinka tradiční české značky SOLO – Čistící poleno. No a k tomu, aby se nám snadno a zejména bezpečně přikládalo i jinak s krbem manipulovalo, je určena další novinka – rukavice ke krbu a grilu, která slouží jako ochrana rukou při manipulaci s grilem, kamny či krbem.

 

Schema funkce čisticího polena

 

 

Čisticí poleno

SOLO Čisticí poleno – čistič spalinových cest – poleno, které chemickou cestou odstraňuje nečistoty a usazeniny ze spalinových cest kamen, krbů a pecí. Zvyšuje průchodnost rour a komína, tím zároveň zvyšuje účinnost kamen nebo krbů. Zajistí ideální stav spalinových cest v intervalech mezi zákonem předepsaným mechanickým čištěním. Doporučená frekvence použití je dle četnosti topení jednou za dva až tři měsíce. K dostání v hypermarketech Albert a hobby marketech OBI od 159 Kč.

 

Rukavice ke krbu a grilu SOLO

Rukavice ke krbu a grilu
Rukavice, která je určená jako mechanická a tepelná ochrana rukou při manipulaci s grilem, kamny nebo krbem a ostatními nástroji. Prstová rukavice je vyrobena z kvalitní štípané usně s bavlněnou podšívkou a praktickým ouškem k zavěšení. Na výběr jsou dvě varianty pro leváky a praváky. K dostání v hypermarketech Albert, Kaufland v hobby marketech OBI a v prodejnách Mountfield od 119 – 149 Kč.

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: SOLO

Poleno k vyčištění spalinových cest