Pro zateplení menších ploch

Řada chatařů a chalupářů řeší problém s tím, jak co nejlépe zateplit přístěnky, garáže, dílny nebo jen kůlnu, či jednu návětrnou stranu. Zateplení menších ploch, nebo jen části stěny, či pouze dveří nemusíte svěřovat odborné firmě. Šikovnější kutil si s ním dokáže poradit sám s pomocí novinky Pattex Lepidlo na Polystyren.

 

Aplikace lepidla pod parapet

 

Lepidlo

Velmi snadno a rychle se nanáší pomocí aplikační pistole. Spolehlivě lepí polystyren, ale také další materiály jako sádrokarton, korek a podobně. Vyznačuje se vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi, stejně jako odolností proti vlhkosti. Pistolové lepidlo Pattex na Polystyren nelepí jen polystyren, je ideální pro plošné lepení desek z různých materiálů. S jedním lepidlem nalepíte až 7m2. Dokážete s ním přilepit různé desky, ale i parapet v interiéru či v exteriéru nebo obrubu ochranné zdi či obklad stěny.
Zapomeňte na lepidlo v pytlích, nejen že je manipulace s pytlem lepidla těžká, ale i následná příprava vás příliš zdržuje, jen rozmíchání zabere dost času a co teprve manipulace při lepení. Lepení s novým Pattexem Lepidlem na Polystyren je díky snadnému dávkování pistolí velmi rychlé a nemusíte se tahat s těžkým kýblem. Usnadněte si práci a připravte svůj dům, přístěnek, garáž, altán či dílnu na třeskuté mrazy.

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: PATTEX

Pro zateplení menších ploch