Postupy krok za krokem, které zvládnete sami – to je nová kniha Nápady do zahrady

Rubrika: Zahrada

Kniha potěší každého, kdo si někdy chtěl vyzkoušet stavbu pergoly, terasy k bazénu, výrobu boudy pro psa, stejně jako zahradní houpačky, pískoviště pro děti, zahradního nábytku nebo sestavení domku na nářadí. Kniha je plná návodů doplněných vyzkoušenými podrobnými fotopostupy. Návody jsou určené jak kutilům, tak i těm, kteří mají s výrobou minimum zkušeností. Na realizaci výrobků a jejich povrchovou úpravu postačí mít základní nářadí a postupovat podle fotografií KROK ZA KROKEM.

Knihu si můžete objednat na: http://www.nasobchod.cz/index.php?oid=3606


Petra Zemanová Marková a Pavel Zeman
Jsou pracovní a partnerskou dvojicí. Jsou spoluzakladatelé internetového hobbyportálu Český Kutil a sami jsou aktivní kutilové a kreativci.
Doménou Pavla Zemana jsou drobné i větší truhlářské realizace a některé dekorační techniky. Pavel je vyučený truhlář a lesák. Od roku 1996 píše a realizuje fotopostupy krok za krokem. Představuje a testuje nářadí. Navrhuje a řeší maloprostorové interiéry.
Petra Zemanová Marková má ráda nejrůznější výtvarné techniky a dekorace a práci s textilem. Velký vztah má k lidovým řemeslům a tradicím. Je vystudovaná biochemička.

Oba dva partneři aktivně fotí a píší. V průběhu času spolupracovali s mnoha časopisy, například Bydlení, Domov, Střecha nad hlavou, Dům a bydlení, Chatař Chalupář, Byt magazín, Květy, Praktik, Hobby Blesk, Novinky, Paní domu apod..

Postupy krok za krokem, které zvládnete sami – to je nová kniha Nápady do zahrady